YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rizeli adaya Obama'dan telgraf (!)
Saadet Partisi Çayeli Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Çiftçi'ye Obama, Putin, Merkel ,İngiltere, Çin,Japonya ve Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'dan destek mesajı geldi.
Rizeli adaya Obama'dan telgraf (!)
13 Mart 2014 / 22:56 Güncelleme: 13 Mart 2014 / 22:58

Çiftçi seçim bürosu açılışında destek mesajlarını bir bir okudu sosyal medyada alay konusu oldu......

Saadet Partisi Çayeli Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Çiftçi seçim bürosunun açılışında yaptığı konuşma ve okuduğu mesajlarla seçmeni ilginç bir diyaloğa girdi. Açılış konuşmasından dünya liderlerinden gelen mesajlar var önce onları okuyayım diyen aday başkanın yaptığı açıklamalar seçmeni ile dalga mı geçiyor yoksa birilerine mesaj mı gönderiyor şeklinde yorumlandı.

Dünya liderlerinden kutlama mesajı

Barack Obama

Şuanda sizi internetten takip ediyorum.Hemşerilerime selamlar Hüseyin Barak Obama Amerika Birleşik Devletleri Başkanı.

Putin

Sevgili kardeşim Rusya’da çok önemli olan Enerji Sempozyumuna katılmak zorunda olduğum için aranızda bulunamıyorum Rusya Başbakanı Putin

Bunun yanında Almanya Başbakanı Merkel, İngiltere, Çin, Japonya,Brezilya gibi değerli dostlarımın büyüklerimin mesajları var diyerek fazla zamanımızı alır diyerek Başbakan Erdoğan’ın mesajını okuyor.

Erdoğan

Sevgili kardeşim İsmail Hakkı Çiftçi sana 2001 yılında emanet ettiğim teşkilatımda şuan sana ihanet edenler var.Gönlü benim partimde olup aday olmayan arkadaşlarıma başarılar diliyorum.Sevgili kardeşim İsmail Hakkı Çiftçi şuan Erbakan hocamızın yanındasınız beni en iyi sen anlamışsın ‘’Durmak Yok Yola Devam’’

Bu mesajları okurken onu dinleyen coşkulu kalabalık mesajlar dinledikten sonra çılgınca alkışlıyor.

İsmail Hakkı Çifçti'nin konuşması 'Bizimle dalga mı geçiyor' diye sosyal medyada tepki gördü...

00:34
 // BALİÜYYĞ
Demek ki, İsviçreli bilim adamların; balığın zekaya olumlu etki ettiği tezi, fos çıktı. Belki de fazla yiyip, hiperhamsiyotus'a maruz kalmış olabilir.
O değil de, hangi sivri akıllı keklemiş bunu....
14 Mart 2014 00:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler