YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ricciardone Dışişleri'ne çağrılmayacak
Ricciardone Dışişleri'ne çağrılmayacak
21 Aralık 2013 18:16
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone'nin bugün yaptığı açıklamanın yeterli bulunduğu ve bu aşamada Dışişleri Bakanlığı'na çağrılmasına yönelik bir planın söz konusu olmadığı bildirildi.

ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone'nin bugün yaptığı açıklamanın yeterli bulunduğu ve bu aşamada Dışişleri Bakanlığı'na çağrılmasına yönelik bir planın söz konusu olmadığı bildirildi.

Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, ABD Büyükelçisi'nin açıklaması Dışişleri Bakanlığı tarafından yeterli bulundu. Bu aşamada Ricciardone'nin Bakanlığa çağrılmasına yönelik bir planın da söz konusu olmadığı belirtildi.

ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone, bugün bazı gazetelerde çıkan iddialar üzerine yaptığı açıklamada, İstanbul merkezli operasyonla ABD'nin ilgisi olmadığını, buna ilişkin iddiaların tümünün "yalan ve iftira" olduğunu ifade etmişti.

Basında yer alan söz konusu haberlerde, Ricciardone'nin, 17 Aralık'ta bazı AB Büyükelçileri ile biraraya gelerek, "Halkbank'ın İran'la ilişkilerinin kesilmesini istedik, dinlemediler. Bir imparatorluğun çöküşünü izliyorsunuz" dediği iddiasına yer verilmişti.

 

AA

çünkü Halı saha maçından sonra Kemal'ciğiyle Brunch'a gidecekmiş
 // Mühr-ü Süleyman
Rico efendi
Sana "küstah köpek" dememi bekleyenler olabilir, ben sana asla KÜSTAH KÖPEK diyemem. Haketmiş olsan bile, ülkemde misafirsin, Türk Misafirperverliğine sığmaz
"Sen kimsin ulan, keserim o dilini" dememi bekleyenler de olabilir ama onlarda kusura bakmasın, yapamam
Rico'cum sen de beni darda bırakıyorsun, çünkü korkarım sen bizi hala eski Türkiye'yle karıştırıyorsun
Gezi1'den sonuç yok, Gezi2'de de çuvallayacaksın, Gezi3'ü denemekte israr edersen, bundan biz değil sen pişman...
21 Aralık 2013 Cumartesi 22:00
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler