YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rakamlar açıklandı! Rekor AK Parti'de
Rakamlar açıklandı! Rekor AK Parti'de
30 Mayıs 2015 15:05
Genel seçimlere sekiz gün kala, siyasi parti genel başkanlarının miting maratonu sürüyor. Miting rekoru ise AK Parti'de.

Seçim çalışmalarını, 15 Nisan'da Ankara'da seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısıyla başlatan Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, kampanya kapsamında ilk mitingi 25 Nisan'da Erzurum'da yaptı.

Davutoğlu 68. mitingini düzenledi 

Bugünkü Van ve Kayseri mitingleriyle bugüne kadar 68 miting gerçekleştiren Davutoğlu, 81 ilin tamamına gitmeyi hedefliyor.

Kılıçdaroğlu 51

Miting maratonuna 26 Nisan'da Edirne'den başlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dünkü Kütahya, Bilecik, Sakarya ve Düzce mitingleriyle birlikte bugüne kadar 51 miting düzenledi.
Kılıçdaroğlu, il mitinglerinin yanı sıra İskenderun, Tarsus, lüleburgaz gibi büyük ilçelerde de seçmenle buluştu.

Bahçeli 37

Seçim kampanyasını 6 Mayıs'ta Çankırı'da başlatan Bahçeli, dünkü Erzincan ve Gümüşhanemitingleriyle birlikte bugüne kadar 37 ilde düzenlenen mitinglerde halkla buluştu. Bahçeli'nin kampanya kapsamında 50 ilde miting düzenlemesi bekleniyor.

Demirtaş 17

Seçim çalışmaları kapsamında HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş 20, Figen Yüksekdağ ise 17 ilde miting düzenledi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler