YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'lı itiraf etti, HDP'li isim firar etti
PKK'lı itiraf etti, HDP'li isim firar etti
25 Eylül 2015 11:13
AK Parti Eyübiye ilçe binası ile Akabe askeri lojmanlarına PKK saldırılarının talimatını HDP ilçe başkanı Durbin'in verdiği ortaya çıktı.

28 Ağustos’ta Şanlıurfa Eyübiye’de AK Parti ilçe binası ile Akabe askeri lojmanlarına eşzamanlı saldırı düzenledi. Teröristlerden ikisi olayın ardından yakalandı. Devam eden operasyonlarda bu şahıslarla bağlantılı 4 kişi daha gözaltına alınmış toplam 6 terör örgütü mensubu tutuklanmıştı. Ancak bu saldırılarla birlikte Balıklıgöl Devlet Hastanesi çıkışında iki polisi şehit eden cani yakalanamamıştı.

SURİYELİ KILIĞINA GİRDİ

Son operasyonda Şanlıurfa canisi olarak tanımlanan Erdal Dağhan da yakalandı. Suruç’ta yapılan operasyonda yakalandığında Dağhan’ın kendine Suriyeli süsü vermeye çalıştığı da ortaya çıktı. Operasyonda saldırı emri veren kişi de ortaya çıkarıldı. Bu kişi HDP Eyübiye İlçe Başkanı Hasan Durbin. Durbin foyasının açığa çıkmasının ardından firar etti. Polis her yerde Durbin'i arıyor.  

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Bizzat tetik çeken bu örgüt mensubuna yardım yataklık yapan F.Y  M.T  T.Y  H.D. isimli örgüt mensubu şahıslar da gözaltına alındı. Bu şahısların ifadelerinin alınmasına başlandı. Erdal Dağhan işledikleri suçları itiraf etti. Dağhan’ın genelinde terör örgütünün yapılanmaları ve faaliyetleri ile ilgili çok önemli bilgiler verdiği öğrenildi. Polis yetkilileri, operasyonlara devam edileceği belirtildi.

 

MİLLİYET

 // Bitlisli Erdoğan Sevdalısı
Bir müslüman insan nasıl oluyorda milyonlarca kez bu pisliklerin,kalleşlerin,hainlerin,kafir zerdüştlerin ortaklığını görüyoda yinede o şerefsizlere,kürt partisi görünümlü kürt katledicilerine oy verebiliyo halâ anlamış değilim kafam almıyo arkadaş....
25 Eylül 2015 14:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler