YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK'lı avukatlara CHP kalkanı!
CHP’nin terör seviciliği bir kez daha kendisini gösterdi. CHP'li Tanrıkulu, PKK operasyonlarında gözaltına alınan avukatlara destek oldu.
PKK'lı avukatlara CHP kalkanı!
20 Mart 2016 / 08:22 Güncelleme: 20 Mart 2016 / 11:58

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun İstanbul’da geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen PKK operasyonunda gözaltına alınan avukatları mahkeme sorgusunda savunduğu ortaya çıktı. Tanrıkulu, Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit eden iki terörist tarafından uzlaşmaya çağrılmıştı.

İstanbul’da geçtiğimiz günlerde PKK terör örgütüne yönelik operasyonda aralarında Ankara'daki terör saldırısının faili Seher Çağla Demir'in avukatı Hüseyin Boğatekin’nin de bulunduğu 7’si avukat 31 şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler savcılık ifadelerinin ardından sevkedildikleri nöbetçi hakimlikçe serbest bırakıldı.

HAİNLİĞİN RESMİ TWETTER'DA

ÖHD’li şüpheli avukatları mahkeme sorguları sırasında savunan isimlerden biri yine CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu çıktı. Tanrıkulu Twitter hesabından şüpheli avukatlarla birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Tanrıkulu'nun İstanbul Adalet Sarayı’nda Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit eden iki terörist tarafından uzlaşmacı olarak görüşmelere katılması istenmişti. Ancak Tanrıkulu gün boyu telefonu kapatarak kayıplara karışmıştı.

200320160026409481084_2.jpg

AKŞAM

CHP her zaman iktidarlardan üstün olmuştur.niyesini bilemem.
 // hursit dilaver
SEZGİN TANRIKULU başardı. hepsi serbest kaldı. işte 70 yıldır iktidar olamasa da CHP budur..siz önce HDP falan değil CHPden başlıyacaksınız.bunu DP li muzaffer kurbanoğlu da 1958lerde demişti de,yassıadada salim başol hesabını sormuştu. o da aha işte buradayıız,daha ne olsun demişti rahmetli.....
20 Mart 2016 Pazar 19:18
 // Hasan
Aynı kaptan yiyyolar aynı kaba pisliyolar...
20 Mart 2016 18:25
 // Hsmnsylm
Bence tanrikulu prartisinin ozetidir CHP =hdp ikiyüzlülük yapmıyor...aslı gibidir........
20 Mart 2016 14:10
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler