YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Perinçek: Bir kasetle baş edemeyen CHP mi ülkenin sorunlarını çözecek?
Perinçek: Bir kasetle baş edemeyen CHP mi ülkenin sorunlarını çözecek?
01 Haziran 2015 12:57
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek 'CHP ve MHP'nin iki kasetlik canı var' dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İzmir'de düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

"CHP GENEL BAŞKANINI KURULTAYLA DEĞİL KASETLE SEÇTİ"

"CHP tabanına sesleniyorum. Genel Başkanınızı kurultayda değil, Fetullah Gülen'in, Amerika'nın çıkarttığı kasetlerle seçtiniz. Kasetle yönetilen parti. Ya sizin bir kasetlik canınız var. Buradan meydan okuyorum; 30 değil, milyon tane dosya hazırlasınlar Vatan Partisi'ne ne çıkar. Vatan Partisi ile Amerika başa çıkamadı. Kasetlerle yönetilen CHP yöneticileri mi Vatan Partisi ile baş edecek. Hodri meydan diyoruz."

"CHP VE MHP'NİN İKİ KASETLİK CANI VAR"

"CHP ve MHP'nin iki kasetlik canları var. Bir kaset çıkarıyorlar. CHP'de genel başkan değiştiriyorlar. MHP'nin bir kaseti ile listelerini değiştiriyorlar. Diğer kasetler çekmecede duruyor. İki kasetlik canı olan partiler mi Türkiye'nin sorunlarını çözecek? "Turkcell'in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha verimli, hızlı ve karlı çalışmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği 'İş'te Teknoloji Hamlesi' toplantılarının 6'ncısı Samsun'da yapıldı.
 

Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Çağatay Aynur, firmanın kurumsal müşterilerinin katıldığı ve moderatörlüğünü Kadir Çöpdemir'in yaptığı toplantının açılışında, Turkcell'in, kurumsal pazarın lideri olduğunu belirterek, 520 bini aşkın şirkete hizmet verdiklerini söyledi.

Mobil ve sabit iletişim teknolojilerinin şirketlere sağladığı faydayı, teknolojik dönüşüm fırsatından yararlanmak isteyen şirketlerle bire bir temasa geçerek anlattıklarını ifade eden Aynur, şöyle konuştu:

'2014 yılında ülke ekonomisine 1,8 milyar liralık katkı sağladığımız 'makinelerarası iletişim (M2M)' teknolojisiyle kurumsal müşterilerimize hesaplı, pratik, hızlı ve faydası kanıtlanmış çözümler sunuyoruz. Bugün Türkiye'de makinelerarası iletişim teknolojisinin kullanıldığı yaklaşık her 3 makineden 2'si Turkcell'li ve konusunda uzman 40 iş ortağımızla bin 500'ü aşkın proje gerçekleştirdik."

Aynur, 33 bin 500 kilometrelik fiber altyapılarının bulunduğuna dikkati çekerek, "Tek noktadan toplu iletişim çözümlerimiz, kurumsal müşterilerimize hizmet veren bin kişilik çağrı merkezi çalışanımız ve 2 bin 200 kişilik kurumsal satış ekibimizle müşterilerimize en iyi hizmeti götürüyoruz' dedi.

'İş'te teknoloji Hamlesi' adını verdikleri yeni bir modelle Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten Aynur, şirketlerin bilişim teknolojilerini etkin kullanımını sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

Aynur, iş süreçlerini mobil teknolojilerin katkısıyla sürdürerek yeni dünyada kazananlar arasında olmak isteyen müşterileri için gerçek zamanlı işletme yaklaşımını hayata geçirdiklerini anlattı.

Aynur, Turkcell olarak Anadolu'nun her köşesine önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini belirterek, bu yatırımlarla hem şehrin gelişimine hem de ülke ekonomisine önemli katkılar sağladıklarını ifade etti.

Yatırım konusunda önem verdikleri illerden biri olan Samsun'da son 5 yılda yaptıkları toplam yatırım miktarının 66 milyon lirayı bulduğuna dikkati çeken Aynur, "Yatırımın yanında Samsun'a istihdam konusunda da katkı sağladık. Bugün binin üzerinde kişiye iş imkanı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler