YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Penguen'den çok çirkin Davutoğlu karikatürü
Mizah dergisi Penguen, 62. Hükümetin Başbakan Vekili Ahmet Davutoğlu'nu ve bakanları çizdiği karikatürle aşağıladı..
Penguen'den çok çirkin Davutoğlu karikatürü
29 Ağustos 2014 / 17:20 Güncelleme: 29 Ağustos 2014 / 17:23

Daha önce Erdoğan hakkında çirkin karikatürlere imza atan ünlü mizah dergisi Penguen bu kez de Ahmet Davutoğlu'nu hedef aldı.

Davutoğlu'nu ve bakanları aşağılayan karikatür

Ahmet Davutoğlu'nun 62. hükümetin Başbakanı olarak Bakanlar Kurulu'nu açıkladığı sırada Penguen'in Davutoğlu'yla ilgili çirkin bir karikatürü dolaşıma sokuldu.

Kağıttan adamlarla Bakanlar kurulu(!)

Penguen, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu 23 Nisan çocukları gibi karikatürize ederek "Sanki her gün 23 Nisan gibi, çok acayip.. Ben bugün Bakanlar Kurulu yaptım" mesajı verdi. Derginin karikatüründe, Başbakanlık koltuğunda oturan 23 Nisan çocuğu gibi çizilen Davutoğlu, kağıttan adamlar yaparak Bakanlar Kurulu'nu oluşturuyor..

İşte o iğrenç karikatür:

19:44
 // BİR AK PARTİLİ
Yav altı üstü bir karikatür işte. Bunda alınacak ne var. Karikatür; abartılı mizah sanatıdır. Üstelik o kadar da çirkin değil....
29 Ağustos 2014 19:44
değer mi?
 // vahvahvaaahhhhhhhyazık
seviyesizce yaklaşıma yorum yapmaya değmez....
29 Ağustos 2014 Cuma 18:16
bunlar
 // zülfikar
bunlar, sözde kendi haklarını savunduğu ülkenin(Türkiye) bayraklarını dahi taşımayan haysiyetsizler, artık hepsi bir olduğu için, paralele malzeme olur artık bu tür karikatürler. ne de olsa chp nin artık yeni kanalları var, oralarda boy gösteriyor artık haberleri. hem de nasıl, 180 derece dönen tv kanallarını gördük. bunları bize gösteren Allah a şükürler olsun. ...
29 Ağustos 2014 Cuma 17:50
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler