YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Parelel Yapı Ermeni meselesinde Türkiye aleyhine çalışıyor"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AA Editör Masası'na konuk oldu ve gündeme dair açıkalamalarda bulundu.
"Parelel Yapı Ermeni meselesinde Türkiye aleyhine çalışıyor"
12 Ocak 2015 / 11:50 Güncelleme: 12 Ocak 2015 / 12:11

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Paralel yapı Ermeni meselesinde bile Türkiye'nin aleyhine çalışıyor. 2015 olayları, diğer olaylar... Türkiye’nin aleyhine ne kadar unsur varsa onlarla işbirliğine giriyorlar" dedi.

AA Editör Masası'na konuk olan Çavuşoğlu, paralel yapının, bulunduğu her yerde Türkiye’yi karalamak için çalıştığını söyledi. “Bu kişiler 'biz Türküz' diyor ama bu ülkeyi zayıflatmak için her türlü şeyi yapıyor" diye konuşan Çavuşoğlu, ABD’de Türkiye aleyhine kararlar alınması için yoğun çaba sarf ettiklerini vurguladı. Çavuşoğlu, bu kişilerin bulundukları her yerde çok para da harcadıklarını ifade etti.

Paralel yapının Ermeni meselesinde bile Türkiye’nin aleyhinde çalıştığının altını çizen Çavuşoğlu, "2015 olayları, diğer olaylar... Türkiye’nin aleyhine ne kadar unsur varsa onlarla işbirliğine giriyorlar" diye konuştu.

 

AA

Allahım bu nedir
 // kamil
Biz bu günleri görmek içinmi yıllarca ekrandaki hocamızla birlikte ağladık...
12 Ocak 2015 Pazartesi 16:09
Kader adalet ediyor, onca mazlumun ahı var.
 // Zulfikar
"Biz ki hakikî müslümanız. Aldanırız, fakat aldatmayız. Bir hayat için, yalana tenezzül etmeyiz." Bediüzzaman O bir kereye mahsustu aldandık.

Bunlar aklı sıra Bediüzzaman nın yolundan gidiyorlar, her halta bir kılıf uyduruyorlar. Kendi tevil pisliğinizde boğulun. Yalancı, yapmacık, plastik, samimiyetten uzak, kendinden olmayanı reddiyeci, ne ararsan var...
güzel günler olacak;
" "Evet ümidvar olunuz, şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sadâ, İslâm'ın sadâsı olacaktır." Bediüz...
12 Ocak 2015 Pazartesi 12:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler