YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel Yapı Hakan Fidan'a neden karşı?
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yeniden MİT Müsteşarı Hakan'ın neden paralel ihanet çetesinin hedefinde olduğunu açıkladı.
Paralel Yapı Hakan Fidan'a neden karşı?
11 Mart 2015 / 11:18 Güncelleme: 11 Mart 2015 / 11:24

Türkiye'den Malta'ya tarihteki ilk dışişleri Bakanı ziyaretini gerçekleştiren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'den Buket Güven'e önemli açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, Hakan Fidan'ın milletvekilliği adaylığından vazgeçmesini değerlendirdi.

Paraleli ilk ortaya çıkartan odur!

Milletvekili adaylığından vazgeçme kararı alan MİT Müsteşarı Hakan Fidan, çok sevdiğim bir arkadaşım. Tabii siyasette her şey her zaman istediğin gibi ya da gönlünden geçtiği gibi olmuyor. Cumhurbaşkanımız, aslında onun MİT Müsteşarlığı görevi önemli olduğu için adaylığına karşı çıktı. Paralellerin onlarla mücadeleden taviz vermediği için rahatsızlığını anlıyoruz. Çünkü onların foyasını ilk Fidan ortaya çıkardı. Başbakanlıktaki böcekleri onun ekibi buldu.  Daha önce olduğu gibi Dışişleri Bakanlığı ve MİT olarak yakın çalışmaya devam edeceğiz.

tescilli hainler...
 // Ömer
Paralel İhanet Çetesi tıpkı hizmet ettiği yahudi siyonizmin uşakları gibi son çırpınmalarını yapmakta.deaş barbarlarının aylardır bir tek yahudiye,yahudi kuruluşa,şirkete zarar vermedikleri deaşın aslında bir yahudi projesi olduğu ortaya çıktıkça manipülatif haberlerle (Terör örgütü DEAŞ, İsrail casusu olduğu iddia ettiği bir genci, 10 yaşındaki bir çocuğa infaz etti...) bir nevi bakın deaş bizden de nefret ediyor demeye getiriyor.Paralel yahudi sevicilerin tüm güçleri ile saldırması normaldir....
11 Mart 2015 Çarşamba 12:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler