YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel Yapı artist arıyormuş, işte burada!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Sultangazi Belediyesi'nin hizmet binası açılış töreninde konuştu.
Paralel Yapı artist arıyormuş, işte burada!
31 Mayıs 2014 / 14:35 Güncelleme: 31 Mayıs 2014 / 15:23

Başbakan Erdoğan, "bizim muhalefetten farkımız biz gece gündüz çalışıyoruz, onlar sanki seçimi kazanmış gibi rehavet içinde" dedi.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Biz her meseleyi siyaset zemininde çözmenin gayretindeyken, muhalefet siyaseti bir kenara bırakıyor.Dünyanın neresinde ana muhalefet polisle çatışan eylemcilere para verir, terör örgütlerine açıktan destek verir. Eğer meselelerin sokaktan çözülmesini savunuyorsa neden o koltukta? Zaten yakında da gider, orada kalması mümkün değil. Siyaset üretemiyor, partisinin daha lideri, hatta genel başkanı olamadı, sadece oraya genel müdür oldu. Bunlar siyaset üretebilseydi gidip Pensilvanya'nın dizinin dibine çökmezlerdi, oradan medet umdular"

"Bunlara hesap soracağız"

Sabredeceğiz, adım adım, kademe kademe bu ihanetin hesabını soracağız. İdari soruşturmalar sürüyor. Milletin seçtiği iktidarla uğraşmanın cezasını ödediler, ödemeye devam edecekler. Göreceksiniz, daha bunun hesabını verecekler. Gündemi değiştiremeyecekler. Demokrasi içinde hesabını soracağız"

"Paralel Yapı artist arıyormuş, işte burada!"

"Bunların okullarına evlatlarımızı göndermeyelim. Oyunlara gelmeyelim, buraları ciddi bir sömürü kaynağı görüyorlar.  Şahsımla ilgili film hazırlığına girdiler, yurtdışında plato hazırlıyorlarmış, artist bulamıyorlarmış. Artist burada. Ailemize varıncaya kadar her türlü adımı atıyorlar. Dertleri cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde acaba AK Parti’nin çıkacağı adayı nasıl zedeleriz. İnanıyorum ki Sultangazi cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de patlayacak"

"Bunlar vatan haini"

"YHT'de 150 noktada kablolar kesildi, çalındı, bunlar vatan haini, ihanet şebekesi. Ama 15-20 günde sefere alacağız. "

Burası yol geçen hanı değil

"Bu akşam saat 19.00'da bir araya geleceklermiş, Geziciler Taksim'e çağırıyormış. Tüm halkıma sesleniyorum. Bu oyuna gelmeyin. Bu safiyane bir çevrecilik bir eylemi değildir. Burada samimiyet, dürüstlük yoktur. Burada Taksim'i anıtlaştırma noktasında attığımız ve atacağımız adımları engelleme yöntemleri vardır. Paralel yargı da bunlarla beraber hareket ediyor. Buraya gelme gibi bir durumun içine girerseniz, kusura bakmayın, güvenlik güçlerimiz kesin talimat almışlardır, gereği neyse A'dan Z'ye yapılacaktır" 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler