YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel Örgütün parti kurdurduğu İdris Bal'dan itiraflar!
AK Parti Milletvekilliğinden istifa ederek Paralel telkinle parti kuran İdris Bal kendi kurduğu partiden istifa etmişti. Bal, Twitter'dan sert açıklamalar yaptı.
Paralel Örgütün parti kurdurduğu İdris Bal'dan itiraflar!
04 Haziran 2015 / 09:30 Güncelleme: 04 Haziran 2015 / 09:51

Fetullahçı Terör Örgütü'nün parti kurdurduğu, televizyonlara çıkararak destek verdirdiği eski AK Parti milletvekilleri kısa sürede vaatlerin yerine getirilmediği gerekçesiyle partilerini kapatarak kenara çekilmişti.

Gülen medyasına sert tepki göstererek kendi kurduğu partisinden istifa eden İdris Bal bugün Twitter'den sert açıklamalar yaptı.

Kendisine verilen hiçbir vaadin yerine getirilmediğini söyleyen İdris Bal, arkandayım diyen Paralelcilerin şimdi telefonuna bile çıkmadığını söyledi.

İşte İdris Bal'ın itirafları:

1-971.jpg

2-472.jpg

3-258.jpg

4-139.jpg

5-077.jpg

6-044.jpg

 

 

SABAH

 

 

 

 

Köleliği kabulenenin söz hakkı olmaz.
 // Ömer
Kullanılmak ne kadar kötü bir şeymiş şimdi anladın mı sayın BAL? Tıpkı kendini dağlara vuran h.cemaller gibi,emingiller gibi... Allah sizleri ıslah etsin yanlış yoldan alıkoyup hür iradesi ile karar verebilenler sınıfına ilhak etsin. Var mı televizyon televizyon papağan gibi bir şeyler ezberletilen zamane entellerini hatırlayanınız.Bunlar zamana ve konjonktüre göre kullanılır sonra çöpe.Bak pensilvanyaya kupa gönderenin kimlerin kucağına oturduğuna,kim kimle yoldaş ... belki kafana dank eder....
04 Haziran 2015 Perşembe 10:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler