YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Paketi alın, tokadı vurun
Sosyal Yardımlaşma Vakıfları aracılığı ile yardım dağtılmasını eleştiren MHP lideri, 'Kendinizi AKP'ye borçlu hissetmeyin. Alın paketleri, vurun tokadı gitsin.' dedi.
'Paketi alın, tokadı vurun
02 Nisan 2011 / 22:06 Güncelleme: 02 Nisan 2011 / 22:11

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 12 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemli olduğunu belirterek, ''Yazlıklara gideceğim, yaylaya gideceğim, bahçeye gideceğim diye oy kullanmayı ihmal etmeyin. Seçimler sizin iradeniz, sizin kararınızdır, saygı duyarız'' dedi.

Bahçeli, Afyonkarahisar'daki programında olmamasına rağmen, vatandaşların talebi üzerine Başmakçı ilçesini ziyaret etti.

Bahçeli'yi CHP'li Başmakçı Belediye Başkanı Halil Özcan karşıladı. Burada halka hitap eden Bahçeli, 12 Haziran seçimlerinin Türkiye'nin kaderini değiştirecek bir fırsat olduğunu söyledi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığı ile paket dağıtılmasını eleştiren Bahçeli, ''O paketlerde ne var  Fasulye var, nohut var, bilmem ne var. O paketler sizlerin verdiği vergilerle alınıyor. Onları alıyoruz diye kendinizi AKP'ye borçlu hissetmeyin. Alın paketleri, vurun tokadı gitsin'' dedi.


-''DESTEĞİNİZİ GENEL SEÇİMDE DE İSTİYORUZ''-


Dinar ilçesine bağlı Haydarlı Belde Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Bahçeli, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Buradan Tatarlı beldesine geçen Bahçeli, halka hitap ederek, yerel seçimlerde MHP adaylarına verilen desteğin, genel seçimlerde de verilmesini isteyerek, şunları söyledi:

''Belediye başkanları seçilinceye kadar partinin adayı, seçildikten sonra ise herkesin belediye başkanıdır. MHP Belediye Başkanları bugüne kadar partili ayırımı yapmadan hizmet ettiler, bundan sonra da öyle olacak. Sizler yerel seçimlerde MHP adayını destekleyerek, başkanlık makamına oturttunuz. 12 Haziran'da yapılacak Genel Seçimlerde de aynı desteğinizi bekliyorum. Yazlıklara gideceğim, yaylaya gideceğim, bahçeye gideceğim diye oy kullanmayı ihmal etmeyin. Seçimler sizin iradeniz, sizin kararınızdır, saygı duyarız.''

Daha sonra Şuhut ilçesinde partililer ile bir araya gelen Bahçeli, Ankara'ya hareket etti. AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler