YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Özgecan'ın katilleri en ağır cezayı alacaklar"
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ; "Özgecan Aslan'ın katilleri en ağır cezayı alacaklar" dedi.
"Özgecan'ın katilleri en ağır cezayı alacaklar"
15 Şubat 2015 / 11:20 Güncelleme: 15 Şubat 2015 / 11:28

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Özgecan Aslan'ı vahşice, hunharca öldüren insanlıktan çıkmış insan suretindeki bu canavarları lanetliyorum" dedi.

Bakan Bozdağ, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından Mersin'de 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın yakılarak öldürülmesi davasının Adalet Bakanlığı tarafından yakından takip edileceğini açıkladı.

Mersin'in Tarsus ilçesinde öldürülen Özgecan Aslan'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dileyen Bakan Bozdağ, "Özgecan Aslan'ın katilleri hakkındaki soruşturma ve kovuşturmanın her aşaması, Adalet Bakanlığı tarafından yakından takip edilecektir.

Özgecan Aslan'ın öldürülüp yakılması, sadece canavarca bir hisle/vahşice/hunharca işlenmiş bircinayet değil aynı zamanda bir insanlık suçudur. Özgecan Aslan'ı vahşice/hunharca öldüren insanlıktan çıkmış insan suretindeki bu canavarları lanetliyorum. Özgecan Aslan'ı hunharca öldüren insanlıktan çıkmış bu katiller, yargı önünde hesap verecekler, hak ettikleri en ağır cezayı alacaklardır" ifadelerini kullandı.

Özgecan
 // Özge
En iyi ceza o şahısların şeylerini kesip eziyet üstüne eziyet bir zaman sonra ölmek istiyceklerdir daha çok eziyet yapıp idam edicekler en iyi ceza budur......
17 Şubat 2015 Salı 17:31
...
 // Rızvan
Hak ettiği ceza idamdır o yüzden hakkın yerine gelmeyeceğini çok iyiş biliyoruz, sizde de iş yok bunuda çok iyi biliyoruz......
15 Şubat 2015 Pazar 14:11
İdam gelmeden olmaz.!!!
 // Abdullah
İdam gelmedikten sonra bu toplumun infiali dinmez sayın bakan acilen getirin idamı vatandaş arkanızda ve yanınızda....
15 Şubat 2015 Pazar 12:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler