YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özenç, 'istifa' iddialarını yalanladı
Özenç, 'istifa' iddialarını yalanladı
07 Ocak 2014 21:45
Balıkesir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özenç, hakkında ileri sürülen "İstifa etti" iddialarını yalanladı.

MHP İl Başkanı Bayram Çılgın ile bir araya gelen Yusuf Özenç, Yusuf Özenç istifa haberlerine sert tepki gösterdi.MHP'li Belediye Başkan yardımcısı Yusuf Özenç ile ilgili MHP Balıkesir İl Başkanlığından geçilen basın bildirisinde Yusuf Özenç'in açıklamalarına yer verildi. Açıklamada şu görüşler dile getirdi;

'Bazı yayın organlarında Balıkesir Belediyesinde sorunlar istifayı beraberinde getirdi' gibi aslı astarı olmayan haberleri kamuoyuna sunanların hangi amacı güttüklerini bizlerde Balıkesir halkı da çok iyi biliyor diye Başkan yardımcısı Özenç 'Ben görevimin başındayım bir haftalık iznimi başka amaçla yalan dolan haberlerle farklı sunan kişi ve kurumları da Allah'a havale ediyorum Allah'a şükürler olsun ki hiç bir sorunumuz yok el ele gönül gönüle hizmet çalışmalarımız devam etmektedir' dedi. Konu hakkında açıklama yapan İl Başkanı Bayram Çılgın, 'Yalanı dolanı bırakın ülkenin içerisinde bulunduğu bataklığı, yolsuzluğu, hırsızlığı haber yapın. masa başında asparagas haberlerin hangi maksatla yapıldığını da çok iyi biliyoruz.

Çok sevdiğimiz aynı zamanda abimiz olan Başkan Özenç hakkındaki bu haberlerin aslı yoktur tamamen yalan haber olduğunu ve bu haberleri esefle kınadığımızı teşkilatım adına belirtmek istiyorum. Bu tür haberler ile amaçlarına ulaşmayı düşünenler çok yanılacaklarını hedeflerine asla ulaşamayacaklarını 1 Nisan sabahı Balıkesir halkımızın bir kez daha teveccühleri ile göreceklerdir' dedi."

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler