YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Öyle bulursan bana da haber ver'
'Öyle bulursan bana da haber ver'
20 Eylül 2009 22:32
Bayramı memleketi Erzincan'da geçiren Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile kendisine eş bulmasını isteyen 80'lik dedenin muhabbeti güldürdü.

Bayram tatili için Erzincan'a gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'la, ziyaretleri sırasında kendisinden eş isteyen 80'lik dede arasında yaşanan diyalog herkesi güldürdü. İstediği eşin özelliklerini anlatan 80'lik dedeye Bakan Yıldırım, "Öyle bulursan bana da haber ver" diye cevap verdi.

Ramazan Bayramı dolayısıyla dün memleketi Erzincan'a gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım bayramın birinci gününde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Erzincan kapalı ve yarı açık cezaevi, huzurevi, rehabilitasyon merkezi ve hastaneleri ziyaret eden Bakan Yıldırım burada kalan vatandaşlarla bayramlaştı.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, AK Parti Erzincan İl Teşkilatı'nda düzenlenen bayramlaşma törenine de katılarak partililerle bayramlaştı. Burada yaptığı konuşmanın ardından Bakan Yıldırım'ın yanına gelen 80 yaşındaki Kamil Bahadır, yıkılan evinin yerine ev istedi, ardından da evlenmek istediğini belirtti. Bir süre Bakan Yıldırım'la sohbet eden 80'lik Kamil Dede, Bakan Yıldırım'a evlenmek istediği kadının özelliklerini saymaya başladı. Kamil Bahadır, "İmanlı, inançlı, mesnetli, akıllı, kişilikli, hükümetli bir bayan istiyorum" deyince Bakan Yıldırım cevap olarak "Öyle bulursan bana da haber ver" diye karşılık verdi.
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler