YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oyların yüzde 90'ı Başbakan Erdoğan'a verildi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Kanal A Ana Haber Bülteni'ne konuk oldu, seçim sürecini ve sonucu değerlendirdi. Gökçek, AK Parti'nin aldığı oyların yüzde 90'ının Başbakan Erdoğan'a verildiğini söyledi.
Oyların yüzde 90'ı Başbakan Erdoğan'a verildi
10 Nisan 2014 / 12:00 Güncelleme: 10 Nisan 2014 / 13:31

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP'nin Ankara'da seçimin iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvuracakları açıklamasını bu sözlerle değerlendirdi: "Gökçek, Amerika Birleşik Devletlerine bile gidebilirler!"

Yüksek Seçim Kurulu'nun CHP'nin Ankara'da seçimi iptal istemini reddetmesinin ardından, 5. dönem Büyükşehir Belediye Başkanlığı kesinleşen Melih Gökçek, Kanal A Ana Haber'e konuk oldu.

Gökçek, yerel seçimde elde edilen başarının mimarı olarak Başbakan Erdoğan'ı işaret etti "Parti olarak alınan oyların yüzde 90'ından fazlası onun için verildi" dedi.

Gülen Hareketi'nin CHP'ye destek vermesine anlam veremediğini belirten Gökçek, seçimden önce 'Paralel Yapı'ya karşı Başbakan Erdoğan'ın, bizzat partisi tarafından da yalnız bırakıldığını söyledi. Kendisi adına özür diledi...

Melih Gökçek, 'Paralel Yapı'yla mücadele konusunda kendisinin ve hükümetin kararlılığına vurgu yaptı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler