YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oy ve Ötesi'den 1 Kasım açıklaması
Oy ve Ötesi'den 1 Kasım açıklaması
04 Kasım 2015 11:26
"Tehdit ediliyoruz, engelleniyoruz, oyları çalacaklar" diye yaygara koparan ve vatandaşları sandık başına çağıran Oy ve Ötesi, 1 Kasım'ın en temiz seçim olduğunu duyurdu.

Oy ve Ötesi AK Parti'nin tek başına iktidar olduğu 1 Kasım seçimlerinde ‘hile’ yapılıp yapılmadığı tartışmalarına açıklık getirmek adına, bir açıklamada bulundu.

"SADECE 10 BİN OYDA UYUŞMAZLIK BELİRTİSİ VAR"

Açıklamada, 48 milyona yakın oydan 10 bine yakınında (%0.02), uyuşmazlık tespit edildiği, ancak bunun seçim sonucunu etkileyecek oranda olmadığı belirtildi:

"7 HAZİRAN'DAN DAHA AZ UYUŞMAZLIK ÇIKTI"

"Resmi sonuçlarla karşılaştırdığımızda, Türkiye genelinde kullanılan 48 milyona yakın oydan 10 bine yakınında (%0.02), uyuşmazlık tespit ettik. Bu uyuşmazlık oranının seçimin nihai sonucunu etkilemeyecek oranda olduğunu söyleyebilir, 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde tespit ettiğimiz uyuşmazlıktan da az olduğunu belirtiriz."

 // 67
Satilik ..ler atacacak camur kalmadi 13 yildir ak parti milletinde verdigi ak oylarla her yere duble yollar yapti yani camur artik tarihe gomuldu bu millet size ne dedi bize allah yeter sizlerse bize parelel. Dogan medya abd avrupa icerideki sa... lar v.s....
04 Kasım 2015 11:37
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler