YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Osman Pamukoğlu CHP'den aday iddiası
1 Kasım'da yapılacak genel seçimler öncesinde ittifak arayışında olan CHP, Vatan Partisi'nin ardından Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR)'nin kapısını çaldı.
Osman Pamukoğlu CHP'den aday iddiası
05 Eylül 2015 / 21:32 Güncelleme: 05 Eylül 2015 / 21:33

CHP lideri Kılıçdaroğlu ile Vatan Partisi lideri Perinçek arasında gerçekleşen sürpriz görüşme kulisleri hareketlendirmişti. İstanbul’da yapılan görüşmede Perinçek’in “1 Kasım’a ittifaklarla gidilse iyi olacaktır” dediği, Kılıçdaroğlu’nun da desteğe açığız cevabını verdiği öğrenilmişti.

OSMAN PAMUKOĞLU CHP'DEN ADAY

CHP'nin ittifak görüşmeleri için teklif götürdüğü bir diğer isim de Osman Pamukoğlu.. Terör olayları ile ilgili sert çıkışlarıyla tanınan Hak ve Eşitlik Partisi'nin (HEPAR) kurucu genel başkanı emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu iddiaya göre CHP listesinden aday gösterilecek.

 // TürkMilleti
Efsane Komutan Mecliste olmali !...
06 Eylül 2015 02:48
 // M Bayraktar
Hainlerle sahinler ayni partiye yersen...
06 Eylül 2015 00:30
OLUMLU GELİŞME
 // Göktürk Kaan
sayın Osman Pamukoğlu MECLİSTE OLMASI GEREK ! CHP den vekil adayı gösterilirse oyumuz CHP ' ye MHP aday gösterirse Oyumuz MHP ' ye ! Önemli Olan HEPAR ' ın kurucu liderinin meclise girebilmesi. Osman Paşa bir düşünce akımının temsilcisidir. Atatürk ü en iyi anlayan ve izinde giden tek lider dir !...
05 Eylül 2015 Cumartesi 22:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler