YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Önder Sav'ı kızdıracak sözler
Önder Sav'ı kızdıracak sözler
10 Haziran 2010 07:22
CHP'de Gürsel Tekin'in MYK üyeliğine seçilememesiyle başlyan Önder Sav-Tekin krizi karşılıklı imalarla devam ediyor.

CHP'de, Genel Sekreter Önder Sav tarafından saf dışı bırakılan ve İstanbul İl Başkanlığı'na dönmesi konusunda da tartışma yaşanan Parti Meclisi (PM) üyesi Gürsel Tekin, İstanbul İl Başkanlığı görevi süresince parti içi çekişmeyi sona erdirdiklerini belirterek, "Şimdi Türkiye bizden sosyal demokrat bir iktidar bekliyor'' dedi.

KİŞİSEL İHTİRASLARINI...

Gazeteport’a konuşan Tekin, “İstanbul sahipsiz kalamaz. İstanbul il başkanlığı ‘Boş kalsa ne olur' diyenler bugün İstanbul'a bir baksın" sözleriyle Genel Merkezi göndermede bulunurken, şu sözleri ise Sav'a mesaj olarak yorumlandı: "Kongre sürecinde yaşanan tartışmalar geride kaldı. Şimdi önünüze bakma ve CHP'yi iktidar yapma zamanıdır. Bize bu mesaj verildi. Bu mesajı doğru okuyamayan, kişisel ihtiraslarını ülkesinin ve partisinin geleceğinden üstün tutanlar tarihsel sorumluluktan kurtulamaz." (Bugün)

evet
 // adnan
Adam hala Önder Sav ın arkasında geziniyor.Önder sav derin devletin adamı fark etmiyor....
10 Haziran 2010 11:15
SİZİN MESLEĞİNİZ DALAŞMAK !
 // BATUHAN
Size iktidar verilse bırakır kaçarsınız çünkü yönetmek asalet ve bilgi işidir sizler şunu çok iyi bilirsiniz kuyu kazmak adam indirmek sulta kurmak ve yönetmek komplo düzenleyerek adam değiştirmek ama şu kesinki 33 yıldır muhalefette milletin parasını yiyip mecliste yangelip yatmak, öcü (irtica) gelecek diye oy almak yandaş, candaş ve yoldaşlarla vekillere yakışır bir hayat yaşamak. Şİmdi birazdaha kalabalıklaşıyorsunuz sandalyelerin uçuşunu göreceğiz....
10 Haziran 2010 09:22
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler