YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Ölümün nerede geleceği belli değil"
"Ölümün nerede geleceği belli değil"
"Ölümün nerede geleceği belli değil"
27 Mart 2009 / 21:33 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, geçtiğimiz hafta Karaman ziyaretinde ölüm üzerine bir konuşma yaparak, “Hiç birimizin garantisi yok” demişti.


Önceki gün 5 kişiyle birlikte bindiği helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu, 19 Mart günü partisinin Karaman Seçim Bürosu’nda şunları söylemişti:


“Şimdi bakın yoldan geldik, yola gideceğiz. Hiç birimizin garantisi yok. Şurada ayakta duranın da, oturanın da garantisi yok. Yani, ruh bir saniyeliktir. Küf dedi mi gitti. Bunun da nerede geleceği, nasıl geleceği, ne şekilde yakalayacağı belli değil. Bir saniyenize bile hakim değilsiniz. Bir saniyesine bile hakim olamadığınız, hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur.


Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. Allah’ın izniyle hayatım boyunca hep böyle gittim. Allah’ın izniyle, olsak da milletle olacağız. Olmasak da, milletle olmayacağız. Yarın ahirette Allah, bize ‘Niye iktidar olmadın’ diye sormayacak. Sorsa da ‘Vermediniz’ diyeceğiz.”


Kötü haber geldi: Yazıcıoğlu da hayatını kaybetti


Yazıcıoğlu'nun kaleminden, sesinden Üşüyorum
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler