YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oktay Vural: ‘Provokasyon girişimlerine karşı uyarıyorum’
Oktay Vural: ‘Provokasyon girişimlerine karşı uyarıyorum’
10 Temmuz 2014 10:02
Ekmeleddin İhsanoğlu’nun katıldığı iftar programı öncesinde yaşanan olayları değerlendiren Oktay Vural “Provokasyon girişimleri konusunda herkesi uyarıyorum” dedi.

Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu'nun düzenlediği iftar yemeğine katılan Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun katıldığı iftar programında yaşanan olayları değerlendirdi. Basın mensuplarının konuya ilişkin sorularını yanıtlayan Vural, olayın detaylarından haberdar olmadığını belirtti.

“Milletten korkanların her türlü provokasyon, saldırı yapacağı bir dönem” diyen Vural, “Birilerinin kampanyasında makamı, mülkü, medyası olabilir. Ekmeleddin İhsanoğlu halkın vicdanının sesi olarak kampanyasını sürdürecektir. Bu süreçte bu türlü provokasyon, olabilecek gelişmeler konusunda herkesi uyarıyorum. Hukuk devletini özgürlüğünü hepimizin cumhurbaşkanını seçmek istiyoruz. Dolayısıyla tüm vatandaşlarımızın bu fitne fesattan, çatışmadan uzaklaşmasını arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

Dikkat Edilmeli
 // DADAŞ
Pravakson Üstadı Uyardıysa Bir Bildiği Vardır Gerçekten Dikkat Edilmelidir. Çünki Bu Çatıcıların Gözlerini Hırs, Kin ve Nefret Bürümüş Onlar İçin Ülke falan Hak Getire Kendi Menfaatleri Zedelenmesin Diye Kendi Çatı adaylarını ÇATIDAN Atarlar ve Ak Parti Yaptı ve Hatta Erdoğan Geldi Bizim Çatıya Çıktı Bizim Çatı Adayımızı Aşağıya attı Derler Hele Bu Zat Bu Yalanı Çok Rahat Söyler. Çok Eleştirdikleri (BDP) HDP ye de Kurban Olsunlar Adamlar Adam Gibi Kendi Adaylarını Çıkardı ve Mert Oldular. ...
10 Temmuz 2014 Perşembe 11:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler