YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oktay Vural MHP'nin oy oranını açıkladı!
Oktay Vural MHP'nin oy oranını açıkladı!
21 Mart 2015 12:50
Milliyetçi Hareket Partisi'nin 11. Olağan Büyük Kurultayı Ankara Arena Spor Salonu'nda "Bizimle Yürü Türkiye" sloganıyla bugün gerçekleştiriliyor.

Delegeler salonda yerlerini alırken salonda yer bulamayanlar ise Arena'nın dışından kurultayı takip ediyor. MHP 21. Dönem Yozgat Milletvekili Mesut Türker ise MHP lideri Bahçeli'nin tek rakibi.
 
Nevruz'a alternatif mi?
 
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, kurultay öncesi NTV yayınına konuk oldu. Oktay Vural, "21 Mart tarihi Nevruz'a alternatif olarak mı seçildi?" sorusuna, "Nevruz hepimizin bu coğrafyanın bayramı. Hepimizin kalbi bir olmalı. Bu bir yerlere mesaj değildir. Birlik ve beraberlik mesajıdır" dedi.
 
"Herkesin kalbi burada atıyor"
 
"Kulağınız Diyarbakır'da olacak mı?" sorusuna Oktay Vural "Herkesin kalbi burada atıyor" yanıtı verdi.
 
Oktay Vural: MHP'nin oy oranı yüzde 20'yi geçti
 
AK Parti'nin 13 yıldır Türkiye'yi yönettiğini anımsatan Vural, "AKP Türkiye'ye umut vermiyor, sorunları erteliyor. Belirsiz bir ortam var. Dolar birinin konuşmasıyla inip çıkıyor. Milli ve manevi değerlerimizin için boşalıyor. Muhafazakarız diye yola çıkanların muhafa ettiği bir değer kalmamıştır" dedi. Oktay Vural, ayrıca MHP'nin son oy oranını da açıklayarak, "Yüzde 20'yi geçtik." dedi.

21:24
 // Cetin Ates
Ölmüş ulkuculerle beraber dogru o civarlarda yapiyor...
21 Mart 2015 21:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler