YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O partinin milletvekili adayı MHP'ye geçti
O partinin milletvekili adayı MHP'ye geçti
15 Ekim 2015 23:22
Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yaşayan ve partisi DSP tarafından Kars’tan milletvekili adayı gösterilen şahıs seçimlere sayılı günler kala, partisinden ayrılıp törenle MHP’ye geçti.

Seçime ömründe hiç gitmediği Kars'ta DSP’den aday olarak giren Mehmet Kırcı, seçimlerde Aydın'da MHP için çalışacağını söyledi.

Siyasette yaşanan ve temel fıkrasını aratmayacak bu ilginç durum duyanları şaşırtıyor. Edinilen bilgiye göre; Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yaşayan ve DSP’li olan Mehmet Kırcı'ya partisi DSP’den Kars Milletvekili Adayı gösterildiği yolunda yazı geldi. Kendisine verilen değere sevinen ancak hayatında hiç gitmediği Kars’tan milletvekili adayı olmasına şaşıran Mehmet Kırcı vekil adaylığını kabul etti ve YSK listelerinde Kars Milletvekili adayı olarak yerini aldı.

Seçime sayılı günler kala MHP Aydın İl Teşkilatı Aydın Basınını çağırarak partiye katılan 6’sı BBP’den biri DSP’den 7 kişi için rozet takma töreni düzenledi. Törende DSP’nin 26. dönem Kars Milletvekili adayı Mehmet Kırcı’ya da MHP rozeti takıldı.

“HİÇ KARS’A GİTMEDİM”

Kendisinin hiç Kars’a gitmediğini söyleyen Mehmet Kırcı, artık DSP’den ümidi kestiği için MHP’ye katıldığını belirterek “Kars’tan milletvekili adayıyım. Beni DSP genel Merkezi’nden vekil adayı yazmışlar. Seçim çalışması yapmıyorum. Çünkü aday gösterildiğim yere nasıl gideceğim nerde olduğunu bilmiyorum. Kuşadası’nda arkadaşlarla görüştüm. MHP’ye geçmeye karar verdim. Seçilme şansım yok. Hiç Kars’a da gitmedim. DSP adayıyım ama artık MHP için çalışacağım” dedi.

..
 // show
Kars'ın Nerde olduğunu bilmiyormuş Allah'ıma şükürler olsunki böyle zihniyetlere kalmadık....
16 Ekim 2015 10:20
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler