YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O parti de Çatı Aday'ı destekleyecek!
Cumhurbaşkanlığı seçimleri gündemi ile olağanüstü toplanan DYP Genel İdare Kurulu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalefetin adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nu destekleme kararı aldı.
O parti de Çatı Aday'ı destekleyecek!
21 Temmuz 2014 / 14:51 Güncelleme: 21 Temmuz 2014 / 14:54

DYP Genel İdare Kurulu toplantısından Muhalefetin Köşk adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek kararı çıktı.

DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz, daha önce partilerine yönelik yakışıksız hareket sebebiyle desteği çektiklerini duyurdukları İhsanoğlu’nu cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destekleyeceklerini söyledi.

Ülkemizin içinde bulunduğu koşullar

10 Ağustos’un yeni bir başlangıç olacağını belirten Özaçıkgöz, “Bu protestonun kaldırılmasının sebepleri İhsanoğlu’nun ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun büyük bir nezaket göstererek şahsımı defalarca telefon ile arayarak içten ve samimiyetle konuşmuş olmalarının yanı sıra, ülkemizin içinde bulunduğu kaostan kurtuluşunda 10 Ağustos’un bir başlangıç olacağına inancımızdır.

Kaldı ki DYP’nin ortaya koymuş olduğu tavır ne İhsanoğlu’nun ne Kılıçdaroğlu’nun ne de Bahçeli’nin şahsına karşı değildir. Bize yapılan yanlış kısmen tamir edilmiştir. Ekmeleddin İhsanoğlu Türkiye’nin ortak paydasıdır. Güzel yurdumuzun her köşesinde yaşayan her bir ferdimizin, onun şahsında kendisinden bir parça bulacağı aşikardır.

Türkiye ekonomide, iç ve dış politikada ölüm kalım savaşı verme noktasındayken, Türkiye’ye olan kara sevdamız gururumuza galebe çalmıştır. Netice itibariyle partimiz kendisine yakışanı yaparak İhsanoğlu’nu destekleme kararı almıştır” dedi.

07:58
 // erdal san
iste derin devlet budur haclilar gibi geciyorlar milletin karsisına. turnusol kagidi gibi tek, tek ortaya çıkıp ifşa oluyor küresel sermayenin uşaklari....
22 Temmuz 2014 07:58
15:13
 // osman durdu tiras
Hak batil savasinda terorist yahudiyi drstekliyenler yaziklar olsun.vatav sebdasi ve gururu olmayan serefsizler gururdan bahsediyorlar....
21 Temmuz 2014 15:13
BİRLEŞME
 // metin2735
TÜRKİYEDEKİ BÜTÜN PARTİLER BİRLEŞSİN YİNEDE HALKIN GÜCÜ KARŞISINDA ÇARESİZ KALACAKLAR.HERKES BUNU BİLSİN PARTİLER BİRLEŞİYOR DİYE PARTİYE GÖNÜL VERENLER BU EKMEKÇİYE OY VERECEKLERİNİ Mİ?SANIYORLAR.OYLARI ANCAK PARTİNİN BAŞINDAKİ ÇAPULCULAR VERİR BAŞKASI CHP ZİHNİYETİNE HİZMET ETMEZ....
21 Temmuz 2014 Pazartesi 15:10
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler