YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'O oy senin olsun'
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kendisine 'Size oy yok' diyen bir atanamayan öğretmen adayına, "Sağol, o oy senin olsun. Biz öyle spekülasyonlara girmeyiz. Al onu kendine sakla." dedi.
'O oy senin olsun'
20 Ocak 2013 / 20:41 Güncelleme: 21 Ocak 2013 / 10:35

Başbakan Erdoğan, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Beşler Grub'a ait nişasta ve yem fabrikasının açılışında toplanan vatandaşlara hitap etti.

Başbakan Erdoğan, yanındaki bakanlarla tesisin açılış kurdelesini keserken kalabalık arasında atanamayan öğretmen olduğu öğrenilen bir kişi, "Şubatta atama bekliyoruz" diye bağırdı.

Bunun üzerine Başbakan Erdoğan, "Kusura bakmayın. Biz bir şey söylediysek o olur. Ne söylediysek o olur. Başkası olmaz." yanıtını verdi. Aynı kişinin "Size oy yok" demesi üzerine Başbakan Erdoğan, "Sağol, o oy senin olsun. Biz öyle spekülasyonlara girmeyiz. Al onu kendine sakla! Tamam kendine sakla. Onu sen vermen gereken yere ver. Bize kimin oy vereceği belli. Bak burada görüyoruz. Onu sen kendine sakla!" dedi.

Polisler kimliği açıklanmayan protestocu öğretmen ile yanındaki bir kişiyi gözaltına aldı.

CHA

22:06
 // Kenan Akkuş
Talihsiz bir cevap olmuştur. Muhalefete çok güzel bir malzeme daha oldu. En azından, 'oyunu versende Allah razı olsun, vermesende' şeklinde nazik bir cevap verebilirdi....
20 Ocak 2013 22:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler