YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O kaset için ne dedi?
Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen ve Türkiye'yi sarsan görüntülerle iligili Pamukoğlu ne dedi?
O kaset için ne dedi?
08 Mayıs 2010 / 17:37 Güncelleme: 08 Mayıs 2010 / 20:58

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen görüntülerle ilgili ''Ben böyle magazin tarzı konulara meraklı değilim. İnsan yaşamları ile ilgilenmiyorum'' dedi.

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Pamukoğlu, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'la ilgili olay hakkında bilgi sahibi olmadığını ifade etti.

Magazin tarzı haberlerle ilgilenmediğini anlatan Pamukoğlu, şöyle devam etti:

''Bu konuda bilgim ve merakım yok. Hiç bir şeyden haberim yok. Ben böyle magazin tarzı konulara meraklı değilim. İnsan yaşamları ile ilgilenmiyorum. Bu memleketin  o kadar çok derdi var ki... Avutulmuş, soyulmuş, tarımı, hayvancılığı bitmiş, ekonomisi çökmüş, bankaları elden çıkmış, bir tane dahi liman kalmamış, halk inim inim inliyor. Ve de bunların arasına bu tip şeyler giriyor. Bunlar hepsi bana göre tali işler. İşin aslında olacağız.

Dijital ortam, internet çıktı. Bu şuna benziyor, (Tüfek çıktı, mertlik bozuldu). Bu dijital sistemde de ne doğru, ne yanlış her şey birbirinin içine girdi.'' AA


 

BU KADAR ÖNEMLİ KONU NASIL ATLANIR?!!!
 // altan göktepe
Bu memleketin o kadar çok derdi var ki... Avutulmuş, soyulmuş, tarımı, hayvancılığı bitmiş, ekonomisi çökmüş, bankaları elden çıkmış, bir tane dahi liman kalmamış, halk inim inim inliyor. Ve de bunların arasına bu tip şeyler giriyor. Bunlar hepsi bana göre tali işler....
08 Mayıs 2010 21:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler