YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Numan Kurtulmuş taburcu oldu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, sağlık durumuyla ilgili olarak, "Böylece bir şey öğrenmiş olduk, kendimize de vakit ayırmamız gerektiğini görmüş olduk" dedi.
Numan Kurtulmuş taburcu oldu
30 Kasım 2013 / 11:50 Güncelleme: 30 Kasım 2013 / 11:54

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, tedavi gördüğü Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinden ayrılmadan önce sağlık durumuyla ilgili basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Kurtulmuş, hastanede kaldığı sürede kendisine detaylı bir şekilde ilgi ve alaka gösteren başta hastane Başhekimi Doç. Dr. Murat Akçay ve diğer yetkililere teşekkür etti.

Hayatı boyunca hep koşturduğunu ve hayatında ilk sefer hastaneden içeri girdiğini belirten Kurtulmuş, "Böylece bir şey öğrenmiş olduk, kendimize de vakit ayırmamız gerektiğini görmüş olduk. Çok güzel bir şekilde 2 günlük tedavi ve dinlenmeden sonra bugün çok şükür hastaneden çıkıyoruz" diye konuştu.

Kurtulmuş, birkaç gün de evde dinleneceğini vurgulayarak, normal programlarına başlayacağını bildirdi.

Hastaneye geldiği haberinin duyulduğu andan itibaren kendisini yurt içi ve dışından arayan, gelip ziyaret eden herkese teşekkür eden Kurtulmuş, gazetecilere de ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür etti.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler