YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Mutlu gelecek kurabilecek tek güç Anadolu Partisi'dir"
"Mutlu gelecek kurabilecek tek güç Anadolu Partisi'dir"
07 Şubat 2015 16:31
Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, "Çocuklarımız, torunlarımız çağdaş bir ülkede inanılmaz ve mutlu bir gelecek istiyorsa bunu kurabilecek tek güç Anadolu Partisi'dir" dedi.

Tarhan, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Adana'da, partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi.

Daha sonra parti otobüsünün üzerinden açılışa katılan vatandaşlara hitap eden Tarhan, ülkenin bölünmesine ve rejimin değiştirilmesine izin vermeyeceklerini söyledi.

Tarhan, Mustafa Kemal Atatrük'ün "Toroslardaki bir yörük çadırında duman tüttüğü sürece bu vatandan umudu kesemeyiz" dediğini anımsatarak, "Partimiz üzerine düşen tarihi sorumluluğun farkında" şeklinde konuştu.

İnsanlara samimiyetle ellerini uzatacaklarını anlatan Tarhan, şunları kaydetti:

"Biliyorum ki bu ülkenin geleceği biziz arkadaşlar. Biz varsak bu cumhuriyet ayakta duracak, biz varsa bu bayrak var. Biz varsak kadın ve erkek eşit bu ülkede, biz varsak gençler özgür bu ülkede. Çocuklarımız, torunlarımız çağdaş bir ülkede inanılmaz ve mutlu bir gelecek istiyorsa bunu kurabilecek tek güç Anadolu Partisi'dir. Birleşerek büyüyeceğiz ve bunun için çalışacağız."

Hükumeti eleştiren Tarhan, "Barajlar doluyor suya zam yapıyorlar. Petrol fiyatları 6 aydır düşüyor benzine zam yapıyorlar. Adamlara para yetiştiremiyoruz" diye konuştu.

Tarhan, "Kaderimizi AKP'ye, muazzam suç şebekesine teslim eden kimdi? Bir cumhuriyet karşıtını ilk turda cumhurbaşkanı yapan kimdi? 13 yıldır bu belaya çözüm üretmeyenlerin kabahati yok mu hiç? AKP ile ortak gibi oldular. Artık Recep Tayyip Erdoğan ile ortak değillerse ben bir şey bilmiyorum. İzmir'de bayrak, Hakkari'de poşu, Ankara'da bozkurt istismarı yapan bir ana muhalefet... Bu iyi ve kötülerin savaşıdır ve her zaman olduğu gibi biz, yani iyiler bu var olma savaşını kazanacağız" ifadelerini kullandı.

 

AA

17:32
 // M.N.A.
Cumhuriyet düşmanı Cumhur başkanı Necdet sezer idi oda gitti bitti Allaha Şükürler olsun şimdi Cumhurbaşkanimiz'da Başbakan'imizda var hemde Dünyanın en iyileri gölge etmeyin başka ihsan istemez...
07 Şubat 2015 17:32
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler