YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül'den taksicilere müjde
Mustafa Sarıgül'den taksicilere müjde
19 Şubat 2014 06:58
Şişli Belediyesi Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül Maslak'ta bulunan bir taksi durağını ziyaret etti.

Şişli Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül Maslak'ta bulunan bir taksi durağını 00. 00 sırlarında ziyaret etti. Sarıgül, durakta taksicilerin sorunlarını dinleyerek, "Şoför Hakkı Baba'nın oğlu olarak taksi duraklarını geziyorum. Benim babam da sarı taksileri kullandı. Minibüsleri kullandı. Ben de eğitimimi sarı taksilerle yaptım. Sarı taksilerdeki paranın ne kadar değerli olduğunu biliyorum" dedi.

"Taksiciler İSPARK'lardan ücretsiz yararlanacak"

Belediye Başkanı olduğu takdirde İSPARK'lardan taksicilerin ücretsiz yararlanacağını vurgulayan Sarıgül, “İnşallah İstanbul Büyükşehir Belediyemizi önce Allah’ımın sonra taksici esnafımızın sayesinde kazanacağız. Kazandığımız zaman kamu hizmeti yapan taksi şoför arkadaşlarımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin İSPARK'larından ücretsiz olarak yararlanacaklar. İSPARK'lara giriş çıkışları rahatlıkla yapmalılar. Oralardan her giriş çıkışa bir ücret alındığı zaman bunu ben doğru bir mantık olarak bulmuyorum" şeklinde konuştu.
Sarıgül bir süre taksicilerle sohbet ettikten sonra taksi durağından ayrıldı.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler