YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül'den şaşırtan tepki
CNN Türk'te Hakan Çelik'in sunduğu 'Hafta Sonu Keyfi' programına konuk olan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül kendisine yöneltilen bir soru üzerine ilginç bir tepki verdi.
Mustafa Sarıgül'den şaşırtan tepki
22 Mart 2014 / 15:40 Güncelleme: 22 Mart 2014 / 15:47

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CNN Türk'te katıldığı programda  kendisine yöneltilen 'Siz başkan olursanız Gezi Parkı gösteri yapmak isteyen herkese açık olacak mı?" sorusuna herkesi şaşırtan bir tepki verdi.

Hakan Çelik şaşırdı

CNN Türk'te Hakan Çelik'in sunduğu Hafta Sonu Keyfi'ne konuk olan Mustafa Sarıgül, Gezi Parkı ve İstanbul Valisi ile ilgili gelen soru karşısında şaşırtan bir tavır takındı.

4 kere anlamadım dedi

Hakan Çelik Sarıgül'e "Siz başkan olursanız Gezi Parkı gösteri yapmak isteyen herkese açık olacak mı?" diye bir soru yöneltti. Bunun üzerine Sarıgül birden kükredi ve tam 4 kez "Anlamadım" kelimesini tekrarlayarak cevap verdi.

Sarıgül "Anlamadım, anlamadım, anlamadım, anlamadım ben CHP'nin belediye başkanıyım. Vali işine bakmalı, kendi işini yapsın. Bununla benim ilgilenmem doğru olur" dedi. 

İşte o anlar:

misafir
 // yeni günes dogcak
sarigül hastalik gibi sönecek gül yanaya baktinmi rengin bile gün gittige deyisti sizler avucunu yalayin 30 marta sabah yeni günes dogacak anlayan anlar * .........
23 Mart 2014 Pazar 00:22
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler