YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül'den Kılıçdaroğlu'na yanıt
Mustafa Sarıgül'den Kılıçdaroğlu'na yanıt
27 Ekim 2013 15:33
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün İstanbul'da yaptığı çağrıya cevap verdi.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün İstanbul'da yaptığı açıklamada, "Türkiye Değişim Hareketi'nin hepsini CHP'ye davet ediyorum" demişti. Türkiye Değişim Hareketi'nin kurucusu olan Sarıgül, Kılıçdaroğlu'nun çağrısına yanıt verdi.

Sarıgül, "Ben Türkiye değişim hareketine sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun yapmış olduğu çağrıya çok teşekkür ediyorum. TDH'ya gönül veren binlerce yurttaşımızın emeğine sayın Kılıçdaroğlu çok güzel bir sevgi göstermiştir. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun çağrısı en üst düzeyde yerini bulacaktır. TDH'ya gönül vermiş binlerce yurttaşın adına sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na çok teşekkür ederim " diye konuştu.

Sarıgül'ün bu sözleri yanında bulunanlar tarafından alkışlarla karşılandı. Bakırköy'de bir alışveriş merkezinde kitabını imzalayan Mustafa Sarıgül yoğun ilgiyle karşılaştı. İmza günü dolayısıyla etkinliğin yapıldığı kitap evinde zaman zaman izdiham yaşandı.

 

DHA

16:41
 // Oktay D gezer
Koş SARIGÜL koş:CHP ağuşunu acmış seni yemek için bekliyor !!!...
27 Ekim 2013 16:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler