YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül'den ilk açıklama!
TMSF, Şişli Belediye Başkanı ve CHP'nin İstanbul adayı Mustafa Sarıgül'ün mal varlığına el koydu!
Mustafa Sarıgül'den ilk açıklama!
17 Ocak 2014 / 20:21 Güncelleme: 17 Ocak 2014 / 20:21

TMSF, Mustafa Sarıgül'ün mal varlığına el koydu!

Sarıgül'den ilk açıklama;

Mustafa Sarıgül banka hesapları ve mal varlığına TMSF tarafından haciz ve tedbir konulmasıyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Yazılı açıklamada şöyle dedi.

"Bugün TMSF tarafından banka hesaplarıma ve mal varlığıma haciz ve tedbir konulmuştur. Bu tamamen haksız ve siyasi bir saldırıdır. Benim TMSF ile herhangi bir borç ilişkim kesinlikle yoktur. Bu olay, öğrendiğim kadarı ile 1998 yılına ait ve benim dışımdaki kişilerin kredi borcu ile ilişkilendirilerek yapılmak istenen bir provakasyondur. Ben TMSF'den geçen 16 yıl içerisinde bir mektup dahi almış değilim.

Bugün avukatım vasıtası ile resmen TMSF'ye başvuru yaparak, benim borçlu olduğumu gösteren bir belge varsa örneğinin tarafıma verilmesini istedim. Ancak böyle bir belge verilemedi, çünkü böyle bir husus kesinlikle söz konusu değildir. Bu olay tamamen, devletin kurumlarının panik içerisinde siyasete alet edilmesinden ibarettir. Halkın güvenini kaybederek şahsıma yönelik bu siyasi saldırıyı yapanlar, bunun cevabını 30 Mart akşamı sandıkta mutlaka alacaktır."

21:17
 // Rasim DUMAN
Zamanlamaya dikkat ! Mustafa SARIGUL'u mazlum ve magdur pozisyonuna sokarak, 30 mart seçimleri için "parlatmaya" çalışıyorlar gibime geliyor....
17 Ocak 2014 21:17
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler