YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül'den ilginç vaat!
Mustafa Sarıgül'den ilginç vaat!
26 Şubat 2014 22:00
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Bağcılar'da vatandaşlara hitap etti. Sarıgül, çocuğu olmayan ailelere tüp bebek müjdesi verdi.

Sarıgül ayrıca başkan seçildiği takdirde İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde çalışanları işten çıkartacağına dair iddiaları yalanladı.

Şişli Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, yerel seçim kampanyalarına devam ediyor. Bağcılar'da esnafı ziyaret eden Mustafa Sarıgül Bağcılar Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti.

Necmettin Erbakan'ın Bağcılar'a emek verdiğini dile getiren Mustafa Sarıgül, yaptığı konuşmada, "Erbakan hoca Bağcılar'ı pilot bölge olarak seçmişti, yoğun bir çalışma yapmıştı. Allah'ım Erbakan Hoca'ya gani gani rahmet eylesin. Prof. Necmettin Erbakan olmasaydı bugünkü iktidar olmazdı, Bağcılar olmazdı" dedi.

Başkan seçildiği takdirde İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde çalışanları işten çıkartacağına dair iddiaları yalanlayan Mustafa Sarıgül, "Ben Anavatan Partili bir belediyeden Şişli Belediyesi'ni devraldım. Mustafa Sarıgül siyasi düşüncesinden, verdiği oydan dolayı hiçbir çalışan arkadaşımızın ne Bağcılar'da ne İstanbul'da aşıyla, işiyle oynamaz" diye konuştu.

Sarıgül'den çocuksuz ailelere 'Tüp bebek' müjdesi

Vatandaşlara çocuklarıyla birlikte hayırlı ömürler dileyen Mustafa Sarıgül, çocuğu olamayan annelere tüp bebek müjdesi verdi. Sarıgül, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni aldığımız andan itibaren özellikle çocuğu olmayan anneler ve aileler için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde tüp bebeği geliştireceğim. Milyar dolarlık bütçeler var. Oradan tüp bebeğe de özellikle bütçe ayıracağım" şeklinde konuştu.

"Camilerin bakımı ücretsiz olacak"

İstanbul'da ibadethanelerin bakımlarını ücretsiz yapacaklarını belirten Sarıgül, "İstanbul'da bütün camilerin bakımlarını, onarımlarını yurttaşlarımızdan bir tek kuruş para almadan Şişli'de yaptığımız gibi yapacağız. Camiler de, cemevleri de bizim" ifadelerini kullandı.

İstanbul'da kin ve nefret dönemini sona erdireceklerini ifade eden Sarıgül, "İstanbul yolu şefkat, huzur, birlik ve beraberlik yolu olacak" dedi.

Mustafa Sarıgül, daha sonra Bağcılar'da esnafı ziyaret etti.

 

İHA

23:02
 // KAVAS
Kız arkadaşı olmayan erkeklere de, kız bulursa; oyum sana gülüm....
26 Şubat 2014 23:02
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler