YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül'den ‘Bakırköy’ göndermesi
Mustafa Sarıgül'den ‘Bakırköy’ göndermesi
11 Şubat 2014 17:47
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CHP’nin İstanbul adaylarına göndermede bulunarak, “Son günlerde hak doğrunun yanındadır” dedi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CHP’nin İstanbul adaylarına göndermede bulunarak, “Son günlerde hak doğrunun yanındadır. Allah'ım bize Beşiktaş’ta veriyor, Kadıköy’de, Bakırköy’de, Sultangazi’de veriyor” dedi.Şişli Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Sultangazi ilçesini ziyaret etti. Sarıgül, kendisini karşılayan yüzlerce vatandaşa hitap etti.

“Her şey gayet iyi gidiyor, farkındasınız” diyen Sarıgül, CHP’nin İstanbul belediye başkan adaylarına göndermede bulunarak, “Son günlerde hak doğrunun yanındadır. Allah’ım bize Beşiktaş’ta veriyor, Kadıköy’de, Bakırköy’de, Sultangazi’de veriyor. Allah’ım o değişim isteklerini her noktada planlıyor, hiç merak etmeyin” diye konuştu.

Vatandaşların ‘Çare Sarıgül’ sloganları üzerine Mustafa Sarıgül, şunları söyledi: “Çare önce Allah’ım sonra yurttaşlarımızın takdiri. Allah’ım bize hayırlı olanı nasip etsin. Bu ülkede yaşayan herkes kardeştir. Herkes barış ve özgürlük içerisinde yaşasın. Bütün Kürtler, Çerkesler, Lazlar, Boşnaklar el ele kol kola omuz omuza olsun istiyorum. Taban herkesi birleştiriyor. Önemli olan siyasette hakkın ve halkın gücü.”

“Miting bölgesinde sosyal medyayı kesiyorlar”

Gençlerden sosyal medyada kendisini desteklemesini isteyen Sarıgül, “Twitter’da, Facebook’ta destekleyin diyemiyorum. Çünkü nerede miting yaparsak o bölgede sosyal medyayı kesiyorlar” dedi.

Mustafa Sarıgül, konuşmasının ardından Sultangazi’de esnafı ziyaret etti.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler