YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül vatandaşı yumrukladı!
CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül Feshane'de kendisini eleştiren Trabzonlu vatandaşı onlarca kişinin gözü önünde yumrukladı.
Mustafa Sarıgül vatandaşı yumrukladı!
02 Mart 2014 / 22:39 Güncelleme: 02 Mart 2014 / 22:41

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Feshane'de gerçekleştirilen Trabzon Günleri'ne katıldı.

Sarıgül, AK Parti'yi ve Başbakanı kinayeli eleştirince salonda bulunan dinleyiciler tarafından sözü kesilerek protesto edildi.

Salonda "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları atılırken, Sarıgül'ün konuşmaları 'yuh' sesleriyle duyulmaz oldu. Sarıgül konuşmasını yarıda kesip kürsüden inmek zorunda kaldı. Sarıgül sahneden çıkış kapısına doğru ilerlerken protesto eden vatandaşa tepkisi sert oldu.

Başbakan'ı eleştirdiği için protesto edilen Sarıgül salondan çıkarken orada bulunun bir vatandaşa vurma anı kameralarca kaydedildi. . Ayrıca Sarıgül'ün moralinin bozukluğu da objektifle yansıdı.

020320141721537126381_2.jpg

 

hani sevgiyle yönetecektin...
 // erdal emekci-ankara
eskiden beri bu ve bunun ataları hep yalan konuştu. sizi seveceğim derken aslında ne kadar nefret biledikleri ortaya çıktı. işte rize nin bombalama olayı işte laz ali kurşunlaması işte tunceli bombası işte şapka takmayanların idamı,işte dini afyon gören zihniyet bunların hangi pisliğini açıklayalım. vatandaş dövmüş çokmu....
03 Mart 2014 Pazartesi 12:34
00:29
 // DUR BAKALIM
Deminden beri youtube ve diğer resimlere bakıyorum da, net bir yumruk atma olayına rastlamadım. Başka açılardan çekilmiş görüntü yok mu? Sarıgül'ü günahım kadar sevmem ve inadına Ak Parti diyenlerdenim. Tamam, bu züppe daha önce birisini yumruklamıştı ama, yine de şahitleri dinlemek lazım. Yumruktan çok, ittirmeye benziyor. Düşmanımda olsa, adaletten ödün vermem. Ha; bu arada, yumruk da atsa, vatandaşı da, öpse; bu adam se çi le mez!...
03 Mart 2014 00:29
23:23
 // Bulut Bulut
İşte desteklediginiz adam...
02 Mart 2014 23:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler