YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül sonunda itiraf etti!
CHP'nin İstanbul Belediye Başkan adayı Sarıgül, Büyükada'da vatandaşa hitaben yaptığı konuşmada 'Sakın ha sakın aklınıza gelmesin ki Sarıgül oy için konuşuyor. Sarıgül'ün yolu uzundur' dedi.
Mustafa Sarıgül sonunda itiraf etti!
07 Mart 2014 / 21:47 Güncelleme: 07 Mart 2014 / 21:59

Adaylık sürecinde eşbaşkan gibi davranan Sarıgül'ün bu itirafı, 'Asıl hedefi CHP'de genel başkanlık' şeklinde yorumlandı.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CHP Adalar Belediye Başkan Adayı Atilla Aytaç ve beraberindekilerle Büyükada'yı ziyaret etti. Meydanda vatandaşlara seslenen Sarıgül, 'Sakın ha sakın aklınıza gelmesin ki Sarıgül oy için konuşuyor. Aklınıza gelmesin ki Sarıgül bir yere seçilmek üzere konuşuyor. Sarıgül'ün yolu uzundur' ifadelerini kullandı. Sarıgül'ün belediye başkanlığına aday olmasına rağmen vatandaştan oy istemeye gelmediğini söylemesi garip karşılandı. Sarıgül'ün, adaylık sürecindeki tavrı ve eşbaşkan gibi davranmasının yanı sıra dün sarfettiği sözleri amacının CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğu olduğunu akla getirdi.

misafir
 // zavali
yamuk sindi basbankan olumayo goz tiktin kasatle geldi sende onu hirsiz diye gondercesin gonderecek sin icinizde baska insan yokmu bulardan adam cikmaz coban bile yamamazlar her ikisin yaptigi ortada bu ne yaptilar ortada isleri dolu yalan *......
07 Mart 2014 Cuma 22:45
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler