YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül nasıl çark etti?
Mustafa Sarıgül nasıl çark etti?
30 Ocak 2014 01:00
Mustafa Sarıgül, Kadir Topbaş'la ilgili attığı tweet'ten sonra tepki alınca çark etti. Sarıgül'ün bu çarkı 'ne de olsa Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu' esprilerine neden oldu.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Saray Muhallebisi'nde kendi Twitter hesabından herhangi bir mesaj atmadığını belirtti. Sarıgül, "Arkadaşlarımız orada bir muziplik yapmışlar ama ben bunu kesinlikle doğru bulmuyorum" dedi.

Şişli Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, 4. Levent'teki CHP İl Teşkilatı Binası önünde basın mensuplarının sorularını cevapladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın ailesine ait olan Saray Muhallebicisi'nden "Kazandibi süper. Hep söyledim yine söyleyeceğim; herkes en iyi bildiği işi yapmalı" mesajının kendi twitter hesabından atılmasının hatırlatılması üzerine Mustafa Sarıgül, "Ben kendi twitter hesabımdan öyle bir şey atmadım. Bu konu şuanda intikal etti bana. Ben de üzüldüm ve arkadaşlarımdan 'O mesajı kaldırsınlar' diye rica ettim. Onlar orada bir muziplik yapmışlar ama ben bunu kesinlikle doğru bulmuyorum. Her adayımızın yaptığı işlere saygı duyuyorum. Yemek yerken arkadaşlarımız muziplik yapmışlar. Mizah şeklinde bir şey olarak değerlendirmek lazım. Kadir ağabeyin de bundan kesinlikle alınmaması lazım. Şimdi arkadaşlarıma rica ettim ve hemen kaldırıyorlar. Çünkü biz yapacağımız çalışmaları güzel İstanbul için bütün yurttaşlarımızı kapsayan bir anlayışla yapacağız. Biz kesinlikle kampanyamızda kırılma, darılma yada rakiplerinizle ilgili bu şekilde bir çalışma yapmayacağız" dedi.

"Twitter ile ilgili karşı taraftan hiçbir tepki aldınız mı?" sorusu üzerine Başkan Sarıgül, "Mesajla ilgili hiçbir tepki almadım. Bu mesajdan kesinlikle bir art niyet olmadığının bilinmesini isterim. Ben kimseyi kırmak istemiyorum. Ben rakiplerimizle yapacağımız çalışmayı daha nezaket içerisinde götürmek istiyorum. Çünkü bizim fikirler güçlü fikirler. bizim agresif olmamıza gerek yok. Biz seçimi kazanıyoruz. Ben yurttaşlarımın o ilgisini o alakasını her yerde görüyorum. Bizim görevimiz ak partiye de oy verenleri de kucaklamak" diye konuştu.

 

beni kucaklama
 // erdoğan
hep diyorsun herkesi kucaklayacağım diye sakın beni kucaklama nolursun....
30 Ocak 2014 Perşembe 02:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler