YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül küfürlü video hakkında konuştu
Bir süre önce Emir Sarıgül'ün Hayri İnönü'ye ettiği ağzı alınmayacak küfürlerle ilgili Mustafa Sarıgül konuştu.
Mustafa Sarıgül küfürlü video hakkında konuştu
05 Mart 2015 / 09:21 Güncelleme: 05 Mart 2015 / 09:25

Ahmet Hakan'ın seçim öncesi Mustafa Sarıgül'le yaptığı röportajda, Emir Sarıgül'ün Hayri İnönü'ye küfrettiği görüntüler de konuşuldu.

Mustafa Sarıgül, oğlu Emir Sarıgül'ü yanına çağırarak bu videoyu sorduğunu ve oğlunun da "Baba ben küfretmedim" dediğini söyledi. Mustafa Sarıgül ayrıca videonun montaj olduğunu da ileri sürdü. İşte Sarıgül'ün o sözleri:

Küfretmemiş, şöyle bir bakmış

"Hemen Emir'i çağırdım. Konuştum. "Baba" dedi, "Hiç öyle bir şey yok, hiç küfür etmedim. Ben sadece şöyle bir baktım, bakmakta da haklıyım, o bize haksızlık yaptı."

Emir, Hayri'nin emrindeydi

Hayri ile konuşun. Emir, hiçbir zaman Hayri'nin önüne geçmemiştir. Hayri İnönü başkan olduğu zaman Emir, önünü iliklemiştir, saygısını göstermiştir.

162007-001.jpg

Neden biplediler
 // Yahya RAMİ
O zaman şunu sormak istiyoruz: Bu olayın yaşandığı günlerde tüm TV kanalları haberi verirken Emir S.'nin konuşmalarını neden "bip"leyip verdiler. Küfür yoksa neden haberi sunan TV spikerleri (yapılan küfürün açıkça belli olduğunu bu nedenle "bip"lemek zorunda olduklarını) belirtiyorlardı!?...
05 Mart 2015 Perşembe 12:52
09:55
 // Vatandaş
İnkarcılar bunlar sıkıştımı muhafaza herşeyi inkar ederler...
05 Mart 2015 09:55
emir
 // adem
yıllar önce emir benzincide sigara içerken elaman uyarı yapar elemanı öyle bir diğeri adamlarıyla tabi .sen bu yaştaki birine koruma tak tabiki burnu havalarda gezicek...
05 Mart 2015 09:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler