YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sarıgül kazanacağından adı gibi emin!
CHP’den adaylığı açıklanır açıklanmaz büyük bir kampanya başlatan Mustafa Sarıgül kazanacağından emin.
Mustafa Sarıgül kazanacağından adı gibi emin!
28 Mart 2014 / 20:24 Güncelleme: 28 Mart 2014 / 20:30

Kendisine oy veren veya vermeyen herkesin hakkını koruyacağını belirten Sarıgül, yüzde 3 farkla kazanacağından emin olduğunu söylüyor.

CHP İstanbul belediye başkan adayı Mustafa Sarıgül seçim maratonunun bitmesine iki gün kala projelerini Milliyet gazetesinden Pınar Aktaş'a anlattı.

5 yıl içinde 200 KM metro yapacak

İstanbul’da deprem korkusunu bitireceğini söyleyen Sarıgül’ün projeleri arasında 5 yıl içinde 200 kilometrelik metro ağı yapmak, kentteki öğretmenlere ucuz konut sağlamak, her mahalleye kreş kurmak ve kent müzeleriyle kent parkları oluşturmak var. İşte Sarıgül'ün seçim sonuçlarıyla ilgili tartışılan açıklamaları:

Altı kilo vermiş

Seçim çalışmaları sırasında oldukça yoğun bir tempoda çalıştınız. Yekün çıkardınız mı?

Ben tam 6 kilo verdim. Kampanya boyunca 8 bin 700 sokağa girdim, 121 noktada açık hava mitingi yaptım, 186 sivil toplum kuruluşu ve dernekle buluştum, 78 kapalı salon toplantısı yaptım, 3 milyondan fazla kişiyle bire bir temasta bulundum, 260 mahalleyi dolaştım. Ben istiyorum ki seçime bir 15 gün daha olsa. Çünkü daha yeni yeni ısınmaya başladım. Meydanlar da muhteşem noktada.

Hep ‘Kazanacağım’ diyorsunuz. Kazanmama ihtimalinizi hiç düşünmüyor musunuz?

Kazanacağım, yüzde 3 oy farkla kazanacağım.

misafir
 // yeni günes dogacak
yamuk sen haylen icinde düsün dur bu zaman kadar ne yaptiniz30 mart bataklida boyulacaksin insallah duva yapiyor milletice sana oy verimiyecek senin gibilerin oyu alirsin anlayan anlar *..........
28 Mart 2014 Cuma 20:59
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler