YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Balbay Genel Başkanlığa aday olduğunu açıkladı
CHP İzmir vekili Mustafa Balbay genel başkan adayı olmaya nasıl karar verdiğini anlattı.
Mustafa Balbay Genel Başkanlığa aday olduğunu açıkladı
07 Kasım 2015 / 08:25 Güncelleme: 07 Kasım 2015 / 08:39

Balbay açıklamasında ''Kongreye gidiyoruz. Ben önerilerimi sunacağım. Bana derlerseler bu projeler partimizi iktidara taşır. Ben de varım derim. Ben umutla heyecanla ve büyük bir enerjiyle geldim'' dedi.

Habertürk canlı yayınında Veyis Ateş'in programına katılan CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, genel başkan adayı olmaya nasıl karar verdiğini anlattı.

''Balbay seninle yürümek isteriz derlerse neden olmasın'' diyen Balbay, 4 yıl sonra sandık geldiğinde CHP’nin iktidar olması gerektiğini söyledi.

''KILIÇDAROĞLU İYİ AMA ÇEVRESİ İYİ DEĞİL''

''Kemal Kılıçdaroğlu çok iyi bir genel başkan ancak çevresi iyi değil'' diyen Balbay, bundan sonraki kurultay sürecinde parti içinde polemik oluşturacak bir söylemde bulunmayacağını ve polemik oluşturacak eleştirilere de yanıt vermeyeceğini söyledi. Balbay, CHP’de yön, yöntem ve yönetim değişikliği olması gerektiğini savundu.

KILIÇDAROĞLU’NA VEFA BORCUM VAR

Balbay ''2 Kasım sabahı kendime sordum. Balbay ne yapcaksın? 2 hedefim var. Milletvekiliğimi yapmak. 2019 yılındaki iki seçimde partimin başarısı için çalışmak.

Kılıçdaroğlu’na vefa borcum var. Bu borcu CHP’nin iktidar olması ile borcumu ödemiş olurum. Kongreye gidiyoruz. Ben önerilerimi sunacağım. Bana derlerseler bu projeler partimizi iktidara taşır. Ben de varım derim. Ben umutla heyecanla ve büyük bir enerjiyle geldim'' diye konuştu.

Etiketler:
CHP gene beceremedi.
 // hursit dilaver
maalesef çevresinde laikçiler,atatürkçüler,kamalistler, solcular,paganlar,ittihatçılar,merkel ve murdock medyacıları kalmadı.kötü oldu. CHP 1930lu yıllardaki devr-i dilara-yı hurriyet günlerimizi unuttu.yerli malı yurdun malı günlerini unuttu. en büyük hatası 1930lu yılları unutmasıu oldu. memleket hangi masadan idare edilir unuttu.değişen ezandan,okunmaya başlanan kurandan habersiz hala. o kadar kuran kursu açuılım, cami açılmış CHP uyudu....
07 Kasım 2015 Cumartesi 16:47
 // ar
Katrandan olurmu şeker ..............
07 Kasım 2015 14:10
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler