YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muş'ta askeri araca saldırı:12 asker yaralı
Muş-Suluca karayolundaki patlamada 12 asker yaralandı.
Muş'ta askeri araca saldırı:12 asker yaralı
16 Eylül 2015 / 13:50 Güncelleme: 16 Eylül 2015 / 14:12

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Muş-Suluca karayolunda bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından önceden yola döşenen el yapımı patlayıcının patlatıldığı belirtilere, “Patlamada biri ağır 12 silah arkadaşımız yaralanmış bir Kirpi araçta hasar meydana gelmiştir. Kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede operasyon başlatılmıştır" denildi.

3 kişi gözaltına alındı

Hakkari bölgesinde, bölücü terör örgütü mensubu bir teröristin güvenlik kuvvetlerine teslim olduğu bildirildi. Ardahan bölgesinde yapılan operasyon sonucunda ise bölücü terör örgütüne yardım ve yataklık suçu işlediği tespit edilen üç şahsın yakalanarak gözaltına alındığı kaydedildi.

Sürücü kaçırıldı

Van’ın Çatak Dalbastı Mahallesi mevkiinde de bölücü terör örgütü mensubu 3 terörist tarafından bir aracın durdurulduğu ve sürücüsünün kaçırıldığı ifade edilerek olayla ilgili adli tahkikatın başlatıldığı belirtildi.  

 // cehcah
Kürt özgürlüğü için çalıştığını iddia eden,dinsiz zerdüşler . İttihadı islamın kurulmamasına çalışan gizli münafıklarla aynı safta hareket eden cehennemlik odunlar............
16 Eylül 2015 14:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler