YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mumcu: Sezgin Tanrıkulu'nun yargılanması gerekirken Meclis'te ne işi var!
Uğur Mumcu'nun ağabeyi Ceyhan Mumcu, Wikileaks belgelerinde CIA ajanı olduğu iddia edilen Sezgin Tanrıkulu'ya sert çıktı. Mumcu, "Ne işi var böyle bir adamın yargılanacakken Meclis'te? Bir açıklama yapılmalı" dedi.
Mumcu: Sezgin Tanrıkulu'nun yargılanması gerekirken Meclis'te ne işi var!
10 Şubat 2016 / 16:02 Güncelleme: 10 Şubat 2016 / 17:20

Kanal A'da yayınlanan Tuğba Dalkılıç'ın sunduğu 'Haber Merkezi' programına, Uğur Mumcu'nun ağabeyi Ceyhan Mumcu konuk oldu.

Mumcu Sezgin Tanrıkulu hakkında çok sert açıklamalarda bulundu.

İşte Mumcu'nun Sezgin Tanrıkulu'yla ilgili o açıklamaları;

Daha önce Sezgin Tanrıkulu'nu istediğim gibi istiyorum. Şunu açıklamak istiyorum. Benim için TR-705... Kürt haber alma elemanımız diyor. Ne işi var böyle bir adamın yargılanacakken Meclis'te? Bir açıklama yapılmalı. TR-705 Kürt haber alma elemanım. Sen bunun Genel Başkan Yardımcılığına razı olandan memlekete hayır bekleyebilir misin? Böyle rezalet olur mu?

BAYKAL'IN BURNUNDAN GİTİL FİTİL GETİRİRDİ

Uğur Mumcu, onu sevenler, Uğur Mumcu dostları ve Uğur Mumcu yaşasaydı bu TR-705 kepazeliğinde o Baykal'ın burnundan fitil fitil getirirdi.

s1-012.jpg

Uğur Mumcu yaşasaydı eğer TR-705 kodlu bir ajan gelip de CHP'nin Genel Başkan Yardımcılığı koltuğuna oturamazdı. Rahatsızım bu konudan Sezgin Tanrıkulu bana bunu açıklasın. Ne demek oluyor, TR-705 kodunu nereden aldı?

Bundan dolayı kaç para alıyor, ne bilgi alıyor, ne bilgi veriyor? Sen kendi ayıbını temizle önce. Bu TR-705 skandalını anlatmadan önce televizyona çıkma, halkın önüne gelmeye hakkın yok. Bir an önce bunu temizle. CHP bunu temizlesin.

 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 // Rasim DUMAN
Sezgin TANRİKULU'nun, CİA'nin TURKİYE'deki 705 kod numarali elemani oldugunu, gazeteci Tamer KORKMAZ, televizyonda acikladi. O gunden beri mezkur sahis ne itiraz ne de tekzip etti. Sukut, ikrardir. CHP'nin, siyonizmin TURKİYE'deki proje partisi oldugunu bosuna iddia etmiyorum....
10 Şubat 2016 17:58
NE CHP MİYMİŞ BE!!!
 // ANGARALI
BU PARTİ VE OY VERENLERİN KAHİR ÇOGUNLUGU MİLLİ DEGİL!!!...
10 Şubat 2016 Çarşamba 17:20
 // abbas
Hainligin bu kadarına pes!!!!!!!!...
10 Şubat 2016 17:18
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler