YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muharrem İnce'den zehir zemberek açıklama!
Seçim sonuçlarıyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan CHP'li Muharrem İnce, zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
Muharrem İnce'den zehir zemberek açıklama!
11 Ağustos 2014 / 20:50 Güncelleme: 11 Ağustos 2014 / 20:37

CHP grup başkanvekili Muharrem İnce, seçim sonuçlarıyla ilgili açıklama yaptı.

CHP Yalova milletvekili ve Grup Başkanvekili Muharrem İnce, seçim sonuçlarına dair partisine çok sert eleştiriler yöneltti.

İnce, Twitter hesabından takipçilerine yaptığı açıklamada, seçim sonuçlarının büyük bir hezimet’ olarak nitelendirirken, dün gece yapılan MYK toplantısında, sonuçların başarısız olmadığını söylediği belirtilen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na da isim vermeden tepki göstererek, “Hala susmak ve başarılıyız demek yakışmıyor. Bu durumu kabullenemeyiz, geçiştiremeyiz” dedi.

Muharrem İnce, “Seçim sürecinde ter döken il-ilçe başkanlarımıza, yöneticilerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, üyelerimize, gönüllülerimize teşekkürler” diyerek başladığı değerlendirmelerine şöyle devam etti.

1- Ortada büyük bir hezimet var, hala susmak ve başarılıyız demek yakışmıyor. Bu durumu kabullenemeyiz, geçiştiremeyiz.

2-Yurttaşlarımızın umutsuzluğa sürüklenmesini ve partimin eriyip gitmesini seyretmeyeceğim.

3- Bu kötü sonucu öngördüm, uyardım ama partime zarar vermemek için sustum ve seçimi kazanmak için çalıştım.

4- Atatürk'ü terk eden, emeği önemsemeyen, kuruluş felsefesinden uzaklaşan, solu yok sayıp çareyi sağda arayanlar CHP'de başarılı olamaz.

5- Şimdi hezimete kılıf bulma zamanı değil, çare olma zamanıdır.

 

AA

KAZANAN KİM
 // ADEMOĞLU
Genel başkanına söyle arkadaş bunları.Akşam haber türkte CHP li vekil konuşuyor MHP li Özcan Yenişeri ile birlikte adamlar kazananın kendiler olduğunu söylüyorlar.Ben de dinleyince dedim seçimi sonucunu biliyorum Tayyyip Erdoğan kazandı yoksa ben rüyadamıyım dedim baktım değilim.Ozaman bu CHP ve MHP nasıl seçim kazandılar anlamadım.Bunu anlayan biri varsa akşam haberlerinde anlatsın millete.Yok seçimi kaybettilerse sayın ince bunu çıkın akşam haberlerşinde siz anlatın sizi anlar belki bunlar....
12 Ağustos 2014 Salı 08:33
21:23
 // KOKMUŞ YEMEK
Sen o pilavı istediğin kadar ısıt... Yemek kokmuş be! Kokmuş yemeği kaynatsan da nafile... Chp bitti. Başınız ak dolsun....
11 Ağustos 2014 21:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler