YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muharrem İnce'den Yalova Valisi'ne tepki!
Muharrem İnce'den Yalova Valisi'ne tepki!
05 Nisan 2014 22:35
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Yalova’da CHP’den aday olan Vefa Salman'ın belediye başkanlığını kazanmasının ardından yapılan kutlamada Türkiye'nin tek kadın valisi olan Yalova Valisi Esengül Civelek'e tepki gösterdi.

CHP, partiden aday olan Vefa Salman'ın belediye başkanlığını kazanması üzerine Cumhuriyet Meydanı’nda bir kutlama programı düzenledi.

Çok sayıda partilinin katıldığı etkinlikte konuşan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, AK Parti Yalova Belediye Başkan adayı Yakup Koçal ve AK Parti teşkilatına yüklendi. Türkiye'nin tek kadın valisi olan Yalova Valisi Esengül Civelek'i de eleştiren İnce, "Şimdi duyuyorum ki AK Parti, Yüksek Seçim Kurulu’na gidecekmiş. Olmadı, Anayasa Mahkemesi’ne bireysel başvuru yap. Yetmediyse Birleşmiş Milletler’e git. Yetmezse Lahey Adalet Divanı’na git. Yetmezse Obama'dan yardım iste. Varsay 1 oyla seçimi kazandın, utanmayacak mısın orada oturmaya. Karanfilevler, Belediye elinde, devlet elinde, valilik elinde. Vali hanıma da sesleniyorum buradan, Vali hanım dikkatli ol. Bilmediğimi zannetme, hepsini biliyorum. Nezaketimi bozmuyorum. Uzun Recep’in valisi olma, devletin valisi ol" dedi.

 

İHA

08:26
 // erdal
ahanda genel baskanli oynamaya calisan bir ayyas chp li aklievvel daha....
06 Nisan 2014 08:26
23:14
 // Ahmet
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler. Bu zavallı kendini fasulye gibi nimetten sayıyor. Ama baykal yakında biletini kesecek onun....
05 Nisan 2014 23:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler