YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muharrem İnce'den o isme çok sert eleştiri!
Partide kimlik bunalımı olduğunu savunan CHP'li Muharrem İnce, o isim üzerinden yine çok ağır eleştirilerde bulundu.
Muharrem İnce'den o isme çok sert eleştiri!
24 Eylül 2014 / 09:26 Güncelleme: 24 Eylül 2014 / 09:30

CHP yönetiminin bilimden yararlanmadığını ve beceriksizlikler yüzünden yenildiklerini itiraf eden CHP'li Muharrem İnce, eleştiri oklarının hedefine bu kez partiye Kemal Kılıçdaroğlu'nun daveti üzerine katılan Mehmet Bekaroğlu'nu oturttu.

CHP'li Muharrem İnce, yönetime giren Bekaroğlu verilen ''Tanıtım ve Halkla İlişkiler'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı''nı içine sindiremeyerek, ''Partiye bir gün olsun çay içmeye gelmemiş kişi, partinin neyini yönetecek?'' diyerek çok sert tepki gösterdi.

İnce'nin Yeni Şafak'taki röportajında Mehmet Bekaroğlu ile ilgili soruya verdiği cevap şöyle:

Dışarıdan gelen partimin dokusunu bilemez. Belediye başkanı, milletvekili olmasına itirazım olmaz ama partiyi yönetemez. Şimdi partideki 130 milletvekilinin amiri pozisyonunda. Bu olacak iş mi yani? Ömrüm on beş yaşından elli yaşına kadar bu partide geçti. Partiye bir gün olsun çay içmeye gelmemiş kişi, partinin neyini yönetecek? Bu partinin tuvaletini yıkamışım, bayrağını asmışım... Namuslu ve düzgün bir adamdır. Yöntem itibariyle eleştirimi ortaya koyuyorum. (Gülerek) Ayrıca partide kimlik bunalımı var zaten. Kendisi ruh doktoru olduğu için o konuda da partiye bir katkısı olabilir.

AKLINI SEVSİNLER.
 // atiker
Bir caminin bir tekkenin kısaca insanlara hizmet eden bir kurumun tuvaletlerini yıkasaydın birde yaptığın işi samimiyetle yapsaydın ya ererdin yada cennetlik gövde olurdun ya şimdi chp nin tuvaletlerini yıkadın akresif yalanı bol iftirası bol amaca giden her yolu meşre sayan biri oldun çıktın acama sen nereye gidersin....
24 Eylül 2014 Çarşamba 10:04
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler