YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'nu resmen bombaladı
Bazı il başkanları ve milletvekilleriyle birlikte basın toplantısı düzenleyen CHP Milletvekili Muharrem İnce, olağanüstü kurultay çağrısında bulundu. İnce, "Delegeler bana bu şansı verirse CHP Genel Başkanlığı'na aday olabilirim" dedi.
Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'nu resmen bombaladı
09 Kasım 2015 / 12:04 Güncelleme: 09 Kasım 2015 / 12:43

CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce, "Umut olamayan, ışık olamayan CHP’nin bir çıkış olması için buradayız. CHP orta oy tuzağına takılmıştır. Yüzde 25 oy tuzağına takılmıştır. CHP bunu aşamıyor" dedi.

İşte İnce'nin açıklamalarından satır başları:

Erdoğan CHP'yi bir kez daha yenecektir

Başkanlık sistemi referandumu gelirse Recep Tayyip Erdoğan, 6 kez yendiği CHP'yi 7. kez yenecektir. 6 kez kaza yapmış bir otobüs firmasından 7. kez bilet alır mısınız? Altı kez ameliyat olmuş, başarısız olmuş bir doktara 7. kez ameliyat olur musunuz? CHP'nin yenilenmeye ihtiyacı var. Önce muhalefeti değiştireceğiz, bu değişen muhalefet iktidarı değiştirecek. Herkesi ciddi olmaya davet ediyorum. Türkiye elden gidiyor, Cumhuriyet elden gidiyor.

Türkiye'nin vicdanına sesleniyorz. 6 seçimde başarılı olamamış bir CHP var. 7. seçimde başarılı olacağımızı söyleyen bir Allah'ın kulu var mı?

Üst üste 6 kez kaza yapan otobüse bir daha biner misiniz? Üst üste 6 davanızı kaybeden avukata 7. kez davanızı verir misiniz?

Başkanlığa aday olabilirim

Delegeler bana bu şansı verirse CHP Genel Başkanlığı'na aday olabilirim

'Ama'sız bir CHP istiyoruz

Bu delegeler sayın genel başkanımızı seçmişlerdir. Olağan ve olağanüstü kurultayda seçmişlerdir. Orada oturabilirsiniz ama bir şey yapamazsınız. Bizim derdimiz istikşafi görüşmeler değildir. 7 Haziran'da oyu düşen bir CHP, şenlik yapabiliyor. Amasız bir CHP istiyoruz. PKK terör örgütüdür ama... PKK terör örgütüdür nokta. Laiklik... Kıvırmaya gerek yok. Amasız bir laikliği savunacağız. Kaderimize sahip çıkacağız. 

 

cumhuriyet elden gidiyormş
 // gül argu
lafa bak lafa türkiye elden gidiyormuş elden giden chp senin gibi adayları varken yerinizde saymaya mahkumsunuz hala erdoğan diyorsunuz . sesinizi kesin iftira yalan tuzaklar icraatınız bunlar beni üzen halkın ödediği maaşlarla halkın huzurunu bozuyorsunuz ...
09 Kasım 2015 Pazartesi 15:19
 // Rasim DUMAN
14 Yasindaki kiz cocuguna cinsel istismardan dolayi Meclis'te dosyasi var. Normal sartlarda bu sucu irtikap etmis birinin, insan icine cikamamasi lazim. Ama CHP'de boyle seyler bilakis "prim" yapiyor ! "Ar damarinin catlamasi" denilen sey bu olsa gerek. Bunlara soylenecek soz yok, zira sozun bittigi yerdeler....
09 Kasım 2015 13:05
Ayna
 // abi Yılmaz
CHP yine aynı, laiklik, cumhuriyet elden gidiyormuş, hani 13 yıldır yerinde duruyor. Alırsınız siz oyları!...
09 Kasım 2015 12:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler