YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muharrem İnce, istifalarla ilgili ne dedi?
Muharrem İnce, istifalarla ilgili ne dedi?
10 Şubat 2014 18:00
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, istifalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, istifalarla ilgili “Siyasette zaman zaman adaylık zamanları yaşanan şeylerdir” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP’deki istifalar üzerine gazetecilerin sorularını yanıtladı. Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde partililer ile bir araya gelen Muharrem İnce, CHP’de üyeler ve yöneticiler beğenmedikleri durumda tepkilerini gösterdiklerini ifade etti. Zaman zaman tepkilerin dozunun arttığını belirten İnce, şöyle konuştu: “Bizim partimizde, üyelerimiz, yöneticilerimiz, milletvekillerimiz adaylarını beğenmediklerinde, beğenmedikleri bir şey olduklarında tepkilerini gösterebiliyor. Zaman zaman bu tepkilerin dozu artabiliyor. Onlarla sorunu çözeriz. Merak etmeyin. Siyasette zaman zaman adaylık zamanları yaşanan şeylerdir. Bunları da çözeriz. Ama Türkiye’nin, medyanın şunu soruşturması lazım, CHP'de ’insanlar niye konuşuyor' diye sorgulayacaklarına, AKP’de niye kimse konuşamıyor bunu sorgulamaları lazım.”

 

İHA

18:36
 // Oki
INCE MUHO:senin hala yorum yapacak halin mı kaldı?KEMKİL seni paspas yaptı, sen elan konuşuyorsun ,ne yüz varmış sende bea?!!!...
10 Şubat 2014 18:36
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler