YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muharrem İnce: Erdoğan'ın yerinde olabilirdim
Muharrem İnce, çocukluğunda Kur'an kursunda başarılı olduğunu söyleyerek "İmam Hatip'e gitseydim Erdoğan'ın yerinde ben olabilirdim" dedi.
Muharrem İnce: Erdoğan'ın yerinde olabilirdim
11 Ocak 2015 / 12:41 Güncelleme: 11 Ocak 2015 / 12:49

Hotel zur Post adlı otelin toplantı salonunun tıklım tıklım dolu olduğu etkinliğin açılışını inisiyatifin sözcüsü Levent Ekiz yaptı. Muharrem İnce, salonu dolduranların ellerini tek tek elini sıkarak sempati topladı.

"Partimizde sorun yok"

Muharrem İnce kendisine yöneltilen bir soru üzerine "Parti içerisinde herhangi bir sorun yok, eğer sorunlar varsa bir ailede olduğu gibi sadece aile içerisinde konuşulur halledilir. Şu an sayın Kılıçdaroğlu beni telefonla arasa, dese ki sana görev verdim, yarın Paris'e git durumu rapor et dese. Baş üstüne derim, emredersiniz derim. Kurultay orada kalmıştır, partimizin seçilmiş genel başkanı vardır. Ben partimizin ve genel başkanımızın başarı olması için elimden ne geliyorsa yaparım. Fazlasını da yaparım" dedi.

"Recep Tayyip Erdoğan'ın yerinde olabilirdim"

Çocukluğunda gittiği Kur'an kursunda oldukça başarılı olduğunu söyleyen Muharrem İnce, "İmam dedeme demiş ki, bu çocuktan çok güzel hafız olur. Bunu imam hatipe yazdır. Beni dedem o gün imam hatipe yazdırsaydı, Tayyip Erdoğan'ın yerine bugün belki ben olabilirdim" dedi.

Seni görünce
 // ali
İnsanın aklına hep Sisi geliyor...
11 Ocak 2015 Pazar 17:15
Daha
 // arif
Cumhuriyet kurulduğundan buyana daha on sene öncesine kadar 1970-80 arası hariç millet çocuklarını iş bulamaz diye imamhatibe gönermiyordu.Bak siside bir sünni amma küresel nizama kravatlı kölelikten başka ne yapıyor...
11 Ocak 2015 Pazar 16:27
13:28
 // Rasim DUMAN
Muharrem bey kardesim, İmam Hatip Okulu'na gitmemis olmak, icinde bir ukde olarak kaldi ise, bunun hal caresi var. Gidersin, okursun, bitirirsin, biz de seviniriz emin ol.

"Efendiler, biz de muslumaniz, bakin hala boyle hisler icindeyiz" diyorsan, CHP gibi, 95 senedir İslam dusmanligi yapan bir partide ne isin var !?

Yahu sizin en buyuk probleminiz nedir, bakin soyleyeyim : Bu aziz milletin gozunun icine baka baka yalan soyluyorsunuz, halinizde ve kalinizde samimi degilsiniz, takiyye yapiyorsunuz ve siyasi rakiplerinize karsi da cok edepsizce ve ahlaksizca davraniyorsunuz. Ondan sonra da, "bu millet acep nicin bize teveccuh etmiyor?" diye dovunup duruyor, "sorumlu" ariyorsunuz !

Bu hususta adil olmak gene bize dusuyor : Tek sorumlu "genel mudur" degil ki......
11 Ocak 2015 13:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler