YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muhalefetin Erdoğan kararı belli oldu
Muhalefetin Erdoğan kararı belli oldu
01 Ekim 2016 13:39
TBMM’nin bugün yapılacak 26. dönem ikinci yasama yılı açılış töreninde muhalefetin tavrı merak ediliyordu. Erdoğan'ın salona girişi sırasında HDP'nin ayağa kalkmaması ve alkışlamaması bekleniyor.

HDP, dün parti grubunu toplayarak törene ilişkin tavrını netleştirdi.

HDP'DE 'AYAĞA KALKMAYALIM, ALKIŞLAMAYALIM' GÖRÜŞÜ AĞIR BASTI

Alınan karara göre HDP’liler, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın salona girişinde ayağa kalkmaması ve alkışlamaması bekleniyor.

CHP’nin tavrını ise geçtiğimiz günlerde Grup Başkanvekili Levent Gök açıklamıştı. Gök, Meclis’te Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı saygı ile karşılayacaklarını söylemişti.

CHP, ERDOĞAN GELİRKEN KALKACAK, GİDERKEN KALKMAYACAK

CHP’lilerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın salona gelişinde ayağa kalkması, çıkışta ise kalkmaması bekleniyor. Ancak bazı CHP’lilerin Erdoğan’ın gelişinde de ayağa kalkmayabileceği belirtiliyor.

GEÇEN YIL SALONU TERK ETMİŞLERDİ

Meclis'in geçen yıl yasama yılı açılış töreninde, bazı CHP’liler ayağı kalkmayarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepkilerini ortaya koyarken, HDP Grubu ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuştuğu sırada Genel Kurul salonunu terk etmişti.

 // Abc
Biz onlara saygı göstermiyoruz ki, onlardan saygı bekliyelim, çeksinler gitsinler mecliste, orada işleri yok zaaten...
01 Ekim 2016 17:41
onun sayesinde o meclis açılıyor. nankörlük edilmemeli.
 // hursit dilaver
fetö,16 temmuzda gelip de anıtkabirde sarık sarıp(sarığın sarması 1.20 sarkacak),kılıç kuşanıp, bir de mozolenin önüne seccadesini serip ataya secde edeceği törenlerde AKPli olur muydu bilemem ama CHPnin il ve ilçe teşkilatlarıyla olacağı kesin.mecliste ayağa kalmayacakmış. menderesin avukatı B.apaydın ne demişti YERE DÜŞMEKLE ALTININ DEĞERİ DÜŞMEZ.siz istediğinizi yapın.ONUN CESARETİ SAYESİNDE BUGÜN O MECLİS AÇILACAK.BU KADAR DA NANKÖR OLMAYIN BE.ya da ulan GENE başaramadık deyin de utanın...
01 Ekim 2016 Cumartesi 14:43
tbmm
 // ru
Bu nebiçim bişey kalkalımmı aşkışlayalımmı defolun gidin siz niye katılıyosunuzki zaten...
01 Ekim 2016 14:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler