YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Müezzinoğlu'ndan Cem Yılmaz'a cevap!
Müezzinoğlu'ndan Cem Yılmaz'a cevap!
26 Şubat 2015 08:01
Sağlık Bakanlığı ile LÖSEV arasındaki hastane polemiğine Yılmaz'ın da katılmasının ardından, Bakan Müezzinoğlu, “Planlara herkesin uyması gerekiyor” dedi

LÖSEV'in Ankara'da yaptırdığı hastaneye ruhsat vermediği gerekçesiyle eleştiri oklarının yöneltildiği Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Doktorlarını yurt dışından getirirlerse problem çözülür” dedi. Destek vermek için LÖSEV'i ziyaret eden ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın “İyi ki ben Sağlık Bakanı değilim, yoksa buraya madalya dağıtmaktan bayağı masrafa girecektik” şeklindeki sözlerine ise Müezzinoğlu, şöyle cevap verdi: “Bir sanatçı ile polemiğe  girmek istemiyorum. Bir sanatçının güzelliğe hayran kalması normal.

Ama ben sadece güzelliğe bakmam, planlama ve adaleti de hesaba katarak çalışmam gerekir. Cumhurbaşkanını bu işe alet etmesinler. Biz bakanlık olarak planlama yapıyoruz. Bu plana özel sektör, dernek ve vakıfların da uyması gerekiyor. LÖSEV de bunlardan biridir. Benim sadece Ankara'daki değil, Van, Bitlis'teki diğer lösemili çocukları düşünmem lazım. Oralardaki hematologları bünyelerine alırlarsa diğer yerlerdeki çocuklar ne olacak?..”

08:45
 // +++
bazıları sanatla şaklabanligi birbirine karistiriyor hele birde iki alkış duysunlar kim tutar onları...
26 Şubat 2015 08:45
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler